Skip to main content

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność rozumiemy jako prowadzenie działalności w sposób transparentny, uczciwy i profesjonalny, dbanie o rozwój pracowników, realizowanie wszystkich aspektów naszej pracy zgodnie z Kodeksem Etyki i Wrtości Securitas oraz zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasze wartości
  • Społeczna odpowiedzialność biznesu

Społeczna odpowiedzialność biznesu stanowi integralną część naszej pracy. Beneficjentami usług Securitas są nie tylko nasi Klienci. Dbamy o bezpieczeństwo umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstw oraz społeczności, zapewniamy bezpieczeństwo obiektom i ludziom. Rozwijamy również usługi specjalistyczne podnoszące skuteczność działania naszych Klientów.

  • Zrównoważone działania

Prowadzimy działalność w sposób zrównoważony pod względem finansowym, społecznym i ekologicznym. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą, a nasze działania prowadzimy w sposób etyczny i uczciwy, biorąc po uwagę ludzi, ale i wpływ naszej działalności na środowisko. Jest to warunek konieczny zrównoważonego rozwoju we wszystkich obszarach naszej działalności.

W celu utrzymania i promowania wysokich standardów etycznych opieramy się na wytycznych zawartych w Kodeksie Etyki i Wartości Securitas

Jesteśmy zwolennikami stałego dialogu z naszymi partnerami, począwszy od Klientów, po dostawców i podmioty odpowiedzialne za podejmowanie decyzji politycznych.

  • Zrównoważony rozwój

Securitas nieustannie usprawnia działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i komunikacji, m.in. opracowując raporty dotyczące zrównoważonego rozwoju, zgodnie z wytycznymi Globalnej Inicjatywy Sprawozdawczej (GRI).

Kodeks Etyki i Wartości Securitas

Kodeks Etyki i Wartości Securitas reguluje nasze relacje z Klientami, Pracownikami i społeczeństwem. Dążymy do tego, aby być rzetelnym, godnym zaufania, stabilnym pracodawcą i partnerem biznesowym. Chcemy, aby wszystkie nasze relacje opierały się na wzajemnym szacunku i dialogu, były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz naszymi wartościami i zasadami. Promujemy środowisko otwartości, dlatego zależy nam, abyśmy byli informowani o działaniach mogącym stanowić naruszenie Kodeksu, przepisów prawa lub innych zasad Grupy.

Kodeks Etyki i Wartości

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90.

Uśmiechnięta kobieta pracuje na recepcji z nausznymi słuchawkami.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.