Skip to main content

Nasze wartości

Uczciwość, Czujność i Uczynność to nasze najważniejsze wartości będące podstawą naszej pracy każdego dnia. Nasze wartości wyznaczają kierunek naszych relacji z klientami i współpracownikami. Prowadzimy działalność w sposób transparentny i zgodny z Kodeksem Wartości i Etyki oraz zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasz cel
  • Uczciwość

Dążymy do współpracy biznesowej tylko z uczciwymi Partnerami, zaangażowanymi w legalne działania biznesowe. Nasz sukces zależy również od uczciwości naszych Pracowników, dlatego Pracownik Securitas musi wykazywać się prawością, by w pełni być godnym zaufania Klientów, którzy powierzają nam ochronę swojego majątku. Uczciwość to także prawo do otwartego wyrażania opinii, informowania o istotnych sprawach, dzielenie się wiedzą oraz zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości. Uczciwość jest wartością, co do której Securitas nie uznaje żadnych kompromisów.

  • Czujność

Ta wartość uwzględnia bycie uważnym, umiejętność słuchania, obserwowania i oceny sytuacji w celu ochrony mienia i terenów Klientów, które chronimy. Nasi Pracownicy muszą być zawsze przygotowani i zwracać uwagę na sytuacje, które potencjalnie mogą być ryzykowne i niebezpieczne.

  • Uczynność

Ta wartość uwzględnia próbę zapewnienia bezpieczeństwa życia ludzi i gotowość do niesienia pomocy w ramach naszych codziennych zadań, zarówno kolegom z zespołów, klientom, ale i innym osobom, które potrzebują pomocy. W Securitas wierzymy, że nasze obowiązki, to coś więcej niż praca. To również nasza misja.

Kodeks Etyki i Wartości Securitas

Kodeks Etyki i Wartości Securitas reguluje nasze relacje z Klientami, Pracownikami i społeczeństwem. Dążymy do tego, aby być rzetelnym, godnym zaufania, stabilnym pracodawcą i partnerem biznesowym. Chcemy, aby wszystkie nasze relacje opierały się na wzajemnym szacunku i dialogu, były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz naszymi wartościami i zasadami. Promujemy środowisko otwartości, dlatego zależy nam, abyśmy byli informowani o działaniach mogącym stanowić naruszenie Kodeksu, przepisów prawa lub innych zasad Grupy.

Kodeks Etyki i Wartości

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

We help make your world a safer place

Pomagamy czynić Twój świat bezpieczniejszym miejscem. Nasz cel łączy 345 000 osób w 47 krajach świata, tworzymy silny globalny zespół. Każdego dnia pracownicy Securitas zakładają mundury i z dumą realizują nasz cel. Twoje bezpieczeństwo jest powodem, dla którego Securitas istnieje. Dowiedz się, jak pomagamy uczynić Twój świat bezpieczniejszym miejscem.

Praca w Securitas czeka na Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w Securitas. Jeżeli nie znalazłeś chwilowo oferty odpowiadającej Twoim preferencjom, prosimy o skorzystanie z formularza aplikacyjnego i przesłanie swojego cv. Skontaktujemy się, jeżeli znajdziemy ofertę pracy odpowiadającą Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom.

Kobieta pracuje przy laptopie.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.