Skip to main content

Nasze wartości

Wartości Securitas Polska

Uczciwość, Czujność i Uczynność to nasze najważniejsze wartości będące podstawą naszej pracy każdego dnia. Nasze wartości wyznaczają kierunek naszych relacji z klientami i współpracownikami. Prowadzimy działalność w sposób transparentny i zgodny z Kodeksem Wartości i Etyki oraz zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasz cel
  • Uczciwość

Dążymy do współpracy biznesowej tylko z uczciwymi Partnerami, zaangażowanymi w legalne działania biznesowe. Nasz sukces zależy również od uczciwości naszych Pracowników, dlatego Pracownik Securitas musi wykazywać się prawością, by w pełni być godnym zaufania Klientów, którzy powierzają nam ochronę swojego majątku. Uczciwość to także prawo do otwartego wyrażania opinii, informowania o istotnych sprawach, dzielenie się wiedzą oraz zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości. Uczciwość jest wartością, co do której Securitas nie uznaje żadnych kompromisów.

  • Czujność

Ta wartość uwzględnia bycie uważnym, umiejętność słuchania, obserwowania i oceny sytuacji w celu ochrony mienia i terenów Klientów, które chronimy. Nasi Pracownicy muszą być zawsze przygotowani i zwracać uwagę na sytuacje, które potencjalnie mogą być ryzykowne i niebezpieczne.

  • Uczynność

Ta wartość uwzględnia próbę zapewnienia bezpieczeństwa życia ludzi i gotowość do niesienia pomocy w ramach naszych codziennych zadań, zarówno kolegom z zespołów, klientom, ale i innym osobom, które potrzebują pomocy. W Securitas wierzymy, że nasze obowiązki, to coś więcej niż praca. To również nasza misja.

Kodeks Etyki i Wartości Securitas

Kodeks Etyki i Wartości Securitas reguluje nasze relacje z Klientami, Pracownikami i społeczeństwem. Dążymy do tego, aby być rzetelnym, godnym zaufania, stabilnym pracodawcą i partnerem biznesowym. Chcemy, aby wszystkie nasze relacje opierały się na wzajemnym szacunku i dialogu, były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz naszymi wartościami i zasadami. Promujemy środowisko otwartości, dlatego zależy nam, abyśmy byli informowani o działaniach mogącym stanowić naruszenie Kodeksu, przepisów prawa lub innych zasad Grupy.

Kodeks Etyki i Wartości

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

We help make your world a safer place

Pomagamy czynić Twój świat bezpieczniejszym miejscem. Nasz cel łączy 370 000 osób w 47 krajach świata, tworzymy silny globalny zespół. Każdego dnia pracownicy Securitas zakładają mundury i z dumą realizują nasz cel. Twoje bezpieczeństwo jest powodem, dla którego Securitas istnieje. Dowiedz się, jak pomagamy uczynić Twój świat bezpieczniejszym miejscem.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90.

Uśmiechnięta kobieta pracuje na recepcji z nausznymi słuchawkami.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.