Bezpieczeństwo Twojej rodziny, domu, mieszkania i pojazdu

Jesteśmy ekspertami w zakresie bezpieczeństwa. Potrzebujesz ochrony mieszkania, domu, pojazdu, prowadzisz mały rodzinny biznes czy może opiekujesz się starszą osoba?

Pomagamy czynić Twój świat bezpieczniejszym miejscem

Oferta dla klientów indywidualnych

Potrzebujesz innego rodzaju ochrony lub zabezpieczeń? Masz już system alarmowy, a nasza oferta Cię zainteresowała? Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną propozycję rozwiązań dla Twojego domu, mieszkania lub małej firmy.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 224570890

Image pour PME Securitas Belgium

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.