Skip to main content

Bezpieczeństwo łańcucha dostaw

Securitas jest światowym liderem w zakresie kompleksowej ochrony obiektów logistycznych i łańcuchów dostaw. W ramach Grupy Securitas stworzyliśmy Centrum Kompetencyjne poświęcone kwestiom bezpieczeństwa klientów z branży logistyki.

Securitas smartGATE

Securitas SmartGATE - rozwiązanie dedykowane dla segmentu logistyki i firm zarządzających ruchem kołowym. Securitas smartGATE automatyzuje proces zarządzania ruchem oraz pozwala na zdalne zarządzanie obsługą dostaw. Automatyzacja kontroli ruchu kołowego pozwala utrzymać płynność operacyjną i zapewnia wysoki stopień dokumentacji.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 224570890

Image pour PME Securitas Belgium

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.