Skip to main content

Bezpieczeństwo łańcucha dostaw

Securitas jest światowym liderem w zakresie kompleksowej ochrony obiektów logistycznych i łańcuchów dostaw. W ramach Grupy Securitas stworzyliśmy Centrum Kompetencyjne poświęcone kwestiom bezpieczeństwa klientów z branży logistyki.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Securitas smartGATE

Securitas SmartGATE - rozwiązanie dedykowane dla segmentu logistyki i firm zarządzających ruchem kołowym. Securitas smartGATE automatyzuje proces zarządzania ruchem oraz pozwala na zdalne zarządzanie obsługą dostaw. Automatyzacja kontroli ruchu kołowego pozwala utrzymać płynność operacyjną i zapewnia wysoki stopień dokumentacji.

Praca w centrach logistycznych

Jesteśmy liderem w ochronie obiektów z branży logistycznej i stale się rozwijamy, dlatego zawsze znajdziesz u nas pracę w centrach logistycznych na terenie całej Polski. Oferujemy pracę na stanowisku pracownik ochrony z możliwością rozwoju. Doceniamy zaangażowanie oraz chęć rozwoju w branży security i oferujemy możliwości awansu i zdobywania doświadczenia. Nasi klienci z branży logistycznej to duże, międzynarodowe koncerny.

Kobieta pracuje przy laptopie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.