Skip to main content

Bezpieczeństwo obiektów handlowych

Bezpieczeństwo obiektów handlowych rozumiemy jako przewidywanie zagrożeń, ograniczanie ryzyk i strat, opracowanie procedur bezpieczeństwa i dbanie o pozytywny wizerunek obiektu. Nasze działania polegają na wieloaspektowej ochronie obiektów i dbanie o komfort osób przebywających na terenach obiektów handlowych.

Zadbaj o bezpieczeństwo obiektu handlowego

 

Rozwiązania dedykowane obiektom handlowym uwzględniają szerokie spektrum zagrożeń charakterystyczne dla tego rodzaju placówek. Ogólna dostępność obiektów, duże powierzchnie, elementy zewnętrzne takie jak parkingi i duża wartość towarów powodują, że ochrona obiektu handlowego wymaga złożonej koncepcji zabezpieczenia. Nasze zadania obejmują szeroki zakres usług, najważniejsze z nich to:

 

  • ochrona fizyczna
  • bezpieczeństwo przeciwpożarowe
  • udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej
  • opracowanie planu ewakuacji i koordynowanie akcji
  • bezpieczeństwo terrorystyczne
  • ograniczenie strat w postaci zminimalizowania kradzieży zewnętrznych i pracowniczych
  • monitoring wraz z inteligentną analizą obrazu
  • opracowanie polityki bezpieczeństwa
  • usługa detektywa sklepowego
  • przeprowadzanie okresowych audytów

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

System automatycznego limitowania osób przebywających w obiektach

Automatycznie ograniczamy liczbę osób przebywających w obiektach do obowiązujących wytycznych. Płynna regulacja limitów pozwala na prowadzenie działalności zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. System automatycznie i dwukierunkowo zlicza osoby wchodzące i wychodzące z obiektu oraz zarządza przepływem osób. System jest również wykorzystywany do optymalizacji zarządzania obsługą klientów oraz podczas ewakuacji dostarczając informacji o liczbie osób przebywających w obiekcie.

Praca w Securitas czeka na Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w Securitas. Jeżeli nie znalazłeś chwilowo oferty odpowiadającej Twoim preferencjom, prosimy o skorzystanie z formularza aplikacyjnego i przesłanie swojego cv. Skontaktujemy się, jeżeli znajdziemy ofertę pracy odpowiadającą Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom.

Kobieta pracuje przy laptopie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.