Skip to main content

Bezpieczeństwo obiektów handlowych

Bezpieczeństwo obiektów handlowych rozumiemy jako przewidywanie zagrożeń, ograniczanie ryzyk i strat, opracowanie procedur bezpieczeństwa i dbanie o pozytywny wizerunek obiektu. Nasze działania polegają na wieloaspektowej ochronie obiektów i dbanie o komfort osób przebywających na terenie obiektów handlowych.

System automatycznego limitowania osób przebywających w obiektach

Automatycznie ograniczamy liczbę osób przebywających w obiektach do obowiązujących wytycznych. Płynna regulacja limitów pozwala na prowadzenie działalności zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. System automatycznie i dwukierunkowo zlicza osoby wchodzące i wychodzące z obiektu oraz zarządza przepływem osób. System jest również wykorzystywany do optymalizacji zarządzania obsługą klientów oraz podczas ewakuacji dostarczając informacji o liczbie osób przebywających w obiekcie.

Bezdotykowy i zdalny pomiar temperatury

System zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji oraz minimalizuje straty, jakie mogłyby wystąpić w sektorze produkcyjnym w przypadku zatrzymania procesów. System jest w pełni zautomatyzowany, mobilny i może być stosowane w każdym pomieszczeniu o stałej temperaturze.

Zadbaj o bezpieczeństwo obiektu handlowego

Rozwiązania dedykowane obiektom handlowym uwzględniają szerokie spektrum zagrożeń charakterystyczne dla tego rodzaju placówek. Ogólna dostępność obiektów, duże powierzchnie, elementy zewnętrzne takie jak parkingi i duża wartość towarów powodują, że ochrona obiektu handlowego wymaga złożonej koncepcji zabezpieczenia. Nasze zadania obejmują szeroki zakres usług, najważniejsze z nich to:

  • ochrona fizyczna
  • bezpieczeństwo przeciwpożarowe
  • udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej
  • opracowanie planu ewakuacji i koordynowanie akcji
  • bezpieczeństwo terrorystyczne
  • ograniczenie strat w postaci zminimalizowania kradzieży zewnętrznych i pracowniczych
  • monitoring wraz z inteligentną analizą obrazu
  • opracowanie polityki bezpieczeństwa
  • usługa detektywa sklepowego
  • przeprowadzanie okresowych audytów

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 224570890

Image pour PME Securitas Belgium

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.