Skip to main content

Nasza strategia

Naszą ambicją jest bycie partnerem w zakresie inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa. Securitas jest liderem przemian w branży, klienci są w centrum naszej uwagi, realizujemy ich potrzeby z zakresu bezpieczeństwa oferując zintegrowane rozwiązania technologiczne i zespół pracowników ochrony o wysokich kwalifikacjach.

Pracownik ochrony Securitas, przy pomocy drona patroluje strzeżoną teren.

Globalne doświadczenie, lokalna obecność i rozwiązania dopasowane do potrzeb

Securitas zaspokaja potrzeby swoich klientów dzięki silnej pozycji na rynku międzynarodowym, wyjątkowej zdolności do działań lokalnych, a także rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb klienta. Oceniamy ryzyka i wprowadzamy innowacje we wszystkich naszych usługach, również w systemach raportowania i sprawnej komunikacji z klientami. Wszystkie te elementy czynią nas wiodącym partnerem w zakresie inteligentnych rozwiązań ochrony, które tworzymy poprzez różnorodne zestawianie naszych usług:

Filary naszej strategii

 • Wykwalifikowani pracownicy

  Wyspecjalizowani w zakresie obsługi klienta, kompetentni i czujni – to tylko niektóre cechy, którymi można opisać naszych 370 000 pracowników działających w 57 krajach na całym świecie. Zdajemy sobie sprawę, że ich zaangażowanie, ambicja i pasja do tego, co robią są kluczowe, abyśmy dalej mogli utrzymać wiodącą pozycję na rynku.

 • Silne relacje z Klientami

  Potrzeby naszych Klientów w zakresie bezpieczeństwa zmieniają się i przechodzą z usług podstawowej ochrony fizycznej, na rozwiązania łączące ten typ usługi z technologiami i nowoczesnymi narzędziami. Securitas jest w stanie sprostać tym potrzebom dzięki odpowiedniemu zespołowi specjalistów. Podnoszenie jakości naszych usług, zaangażowanie klienta i silna relacja biznesowa pomogają nam poprowadzić branżę ku przyszłości.

 • Wiodąca pozycja w zakresie usług bezpieczeństwa i innowacji

  Zapotrzebowanie na usługi ochrony stale rośnie, a dostarczenie naszym klientom wysokiej jakości rozwiązań jest podstawą naszej działalności. Z tego względu ciągle udoskonalamy nasze usługi poprzez głębszą specjalizację połączoną z jeszcze większym naciskiem na sprzedaż i dostarczanie optymalnych rozwiązań, a także poprzez wprowadzanie innowacji opartych na nowoczesnych technologiach.

 • Lider branży

  Dążymy do utrzymania silnej pozycji w branży oraz długofalowej obsługi globalnych Klientów. W celu zwiększania efektywności Securitas, realizujemy wiele programów, w tym nowej globalnej platformy IT oraz program transformacji biznesowej. Programy pomagają nam w byciu liderem transformacji branży ochrony.

Annual and Sustainability Report Securitas 2021

Raport Roczny Securitas AB 2021

Przeczytaj

Praca dla osób uczących się

Jesteś uczniem lub studentem poszukującym pracy? Chciałabyś podjąć pracę i dalej się uczyć? Oferujemy pracę dla osób uczących się i dbamy o dopasowanie godzin pracy do grafiku zajęć! Podejmując pracę w Securitas zyskasz możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i będziesz niezależny finansowo.

Kobieta pracuje przy laptopie.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.