Skip to main content

Nasza strategia

Naszą ambicją jest bycie partnerem w zakresie inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa. Securitas jest liderem przemian w branży, klienci są w centrum naszej uwagi, realizujemy ich potrzeby z zakresu bezpieczeństwa oferując zintegrowane rozwiązania technologiczne i zespół pracowników ochrony o wysokich kwalifikacjach.

Pracownik ochrony Securitas, przy pomocy drona patroluje strzeżoną teren.

Globalne doświadczenie, lokalna obecność i rozwiązania dopasowane do potrzeb

Securitas zaspokaja potrzeby swoich klientów dzięki silnej pozycji na rynku międzynarodowym, wyjątkowej zdolności do działań lokalnych, a także rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb klienta. Oceniamy ryzyka i wprowadzamy innowacje we wszystkich naszych usługach, również w systemach raportowania i sprawnej komunikacji z klientami. Wszystkie te elementy czynią nas wiodącym partnerem w zakresie inteligentnych rozwiązań ochrony, które tworzymy poprzez różnorodne zestawianie naszych usług:

Filary naszej strategii

 • Wykwalifikowani pracownicy

  Wyspecjalizowani w zakresie obsługi klienta, kompetentni i czujni – to tylko niektóre cechy, którymi można opisać naszych 370 000 pracowników działających w 57 krajach na całym świecie. Zdajemy sobie sprawę, że ich zaangażowanie, ambicja i pasja do tego, co robią są kluczowe, abyśmy dalej mogli utrzymać wiodącą pozycję na rynku.

 • Silne relacje z Klientami

  Potrzeby naszych Klientów w zakresie bezpieczeństwa zmieniają się i przechodzą z usług podstawowej ochrony fizycznej, na rozwiązania łączące ten typ usługi z technologiami i nowoczesnymi narzędziami. Securitas jest w stanie sprostać tym potrzebom dzięki odpowiedniemu zespołowi specjalistów. Podnoszenie jakości naszych usług, zaangażowanie klienta i silna relacja biznesowa pomogają nam poprowadzić branżę ku przyszłości.

 • Wiodąca pozycja w zakresie usług bezpieczeństwa i innowacji

  Zapotrzebowanie na usługi ochrony stale rośnie, a dostarczenie naszym klientom wysokiej jakości rozwiązań jest podstawą naszej działalności. Z tego względu ciągle udoskonalamy nasze usługi poprzez głębszą specjalizację połączoną z jeszcze większym naciskiem na sprzedaż i dostarczanie optymalnych rozwiązań, a także poprzez wprowadzanie innowacji opartych na nowoczesnych technologiach.

 • Lider branży

  Dążymy do utrzymania silnej pozycji w branży oraz długofalowej obsługi globalnych Klientów. W celu zwiększania efektywności Securitas, realizujemy wiele programów, w tym nowej globalnej platformy IT oraz program transformacji biznesowej. Programy pomagają nam w byciu liderem transformacji branży ochrony.

Annual and Sustainability Report Securitas 2021

Raport Roczny Securitas AB 2021

Przeczytaj

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.

Kobieta pracuje przy laptopie.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.