Skip to main content

Nasza strategia

Naszą ambicją jest bycie partnerem w zakresie inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa. Securitas jest liderem przemian w branży, klienci są w centrum naszej uwagi, realizujemy ich potrzeby z zakresu bezpieczeństwa oferując zintegrowane rozwiązania technologiczne i zespół pracowników ochrony o wysokich kwalifikacjach.

Pracownik ochrony Securitas, przy pomocy drona patroluje strzeżoną teren.

Globalne doświadczenie, lokalna obecność i rozwiązania dopasowane do potrzeb

Securitas zaspokaja potrzeby swoich klientów dzięki silnej pozycji na rynku międzynarodowym, wyjątkowej zdolności do działań lokalnych, a także rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb klienta. Oceniamy ryzyka i wprowadzamy innowacje we wszystkich naszych usługach, również w systemach raportowania i sprawnej komunikacji z klientami. Wszystkie te elementy czynią nas wiodącym partnerem w zakresie inteligentnych rozwiązań ochrony, które tworzymy poprzez różnorodne zestawianie naszych usług:

Filary naszej strategii

Praca dla osób uczących się

Jesteś uczniem lub studentem poszukującym pracy? Chciałabyś podjąć pracę i dalej się uczyć? Oferujemy pracę dla osób uczących się i dbamy o dopasowanie godzin pracy do grafiku zajęć! Podejmując pracę w Securitas zyskasz możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i będziesz niezależny finansowo.

Kobieta pracuje przy laptopie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.