Skip to main content

Nasza strategia

Naszą ambicją jest bycie partnerem w zakresie inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa. Securitas jest liderem przemian w branży, klienci są w centrum naszej uwagi, realizujemy ich potrzeby z zakresu bezpieczeństwa oferując zintegrowane rozwiązania technologiczne i zespół pracowników ochrony o wysokich kwalifikacjach.

Globalne doświadczenie, lokalna obecność i rozwiązania dopasowane do potrzeb

Securitas zaspokaja potrzeby swoich klientów dzięki silnej pozycji na rynku międzynarodowym, wyjątkowej zdolności do działań lokalnych, a także rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb klienta. Oceniamy ryzyka i wprowadzamy innowacje we wszystkich naszych usługach, również w systemach raportowania i sprawnej komunikacji z klientami. Wszystkie te elementy czynią nas wiodącym partnerem w zakresie inteligentnych rozwiązań ochrony, które tworzymy poprzez różnorodne zestawianie naszych usług:

 • Wykwalifikowani pracownicy

  Wyspecjalizowani w zakresie obsługi klienta, kompetentni i czujni – to tylko niektóre cechy, którymi można opisać naszych 370 000 pracowników działających w 57 krajach na całym świecie. Zdajemy sobie sprawę, że ich zaangażowanie, ambicja i pasja do tego, co robią są kluczowe, abyśmy dalej mogli utrzymać wiodącą pozycję na rynku.

 • Silne relacje z Klientami

  Potrzeby naszych Klientów w zakresie bezpieczeństwa zmieniają się i przechodzą z usług podstawowej ochrony fizycznej, na rozwiązania łączące ten typ usługi z technologiami i nowoczesnymi narzędziami. Securitas jest w stanie sprostać tym potrzebom dzięki odpowiedniemu zespołowi specjalistów. Podnoszenie jakości naszych usług, zaangażowanie klienta i silna relacja biznesowa pomogają nam poprowadzić branżę ku przyszłości.

 • Wiodąca pozycja w zakresie usług bezpieczeństwa i innowacji

  Zapotrzebowanie na usługi ochrony stale rośnie, a dostarczenie naszym klientom wysokiej jakości rozwiązań jest podstawą naszej działalności. Z tego względu ciągle udoskonalamy nasze usługi poprzez głębszą specjalizację połączoną z jeszcze większym naciskiem na sprzedaż i dostarczanie optymalnych rozwiązań, a także poprzez wprowadzanie innowacji opartych na nowoczesnych technologiach.

 • Lider branży

  Dążymy do utrzymania silnej pozycji w branży oraz długofalowej obsługi globalnych Klientów. W celu zwiększania efektywności Securitas, realizujemy wiele programów, w tym nowej globalnej platformy IT oraz program transformacji biznesowej. Programy pomagają nam w byciu liderem transformacji branży ochrony.

Annual and Sustainability Report Securitas 2020

Raport Roczny Securitas AB 2020

Przeczytaj

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90.

Uśmiechnięta kobieta pracuje na recepcji z nausznymi słuchawkami.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.