Skip to main content

O nas

Jesteśmy światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Świadczymy usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz klientów z wielu segmentów rynku. Badamy nowe technologie i wdrażamy najlepsze rozwiązania. Prowadzimy działalność w sposób transparentny i zgodny z Kodeksem Wartości i Etyki oraz zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.

Usługi

Kodeks Etyki i Wartości Securitas

Kodeks Etyki i Wartości Securitas stanowi fundament naszych relacji z Klientami, Pracownikami i społeczeństwem. Naszym celem jest dążenie do rzetelności, godności, stabilności jako pracodawcy i partnera biznesowego. Chcemy, aby wszystkie nasze interakcje opierały się na wzajemnym szacunku i dialogu oraz były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz naszymi wartościami i zasadami. Promujemy atmosferę otwartości i zachęcamy do informowania nas o wszelkich działaniach, które mogą naruszać nasz Kodeks, przepisy prawa lub inne zasady Grupy.

Kodeks Etyki i Wartości
Kobieta pracuje przy laptopie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.