Skip to main content

O nas

O nas / Securitas Polska

Jesteśmy światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Świadczymy usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz klientów z segmentów rynku. Badamy nowe technologie i wdrażamy najlepsze rozwiązania. Prowadzimy działalność w sposób transparentny i zgodny z Kodeksem Wartości i Etyki oraz zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.

Usługi

Annual and Sustainability Report Securitas 2020

Raport Roczny Securitas AB 2020

Przeczytaj

Kodeks Etyki i Wartości Securitas

Kodeks Etyki i Wartości Securitas reguluje nasze relacje z Klientami, Pracownikami i społeczeństwem. Dążymy do tego, aby być rzetelnym, godnym zaufania, stabilnym pracodawcą i partnerem biznesowym. Chcemy, aby wszystkie nasze relacje opierały się na wzajemnym szacunku i dialogu, były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz naszymi wartościami i zasadami. Promujemy środowisko otwartości, dlatego zależy nam, abyśmy byli informowani o działaniach mogącym stanowić naruszenie Kodeksu, przepisów prawa lub innych zasad Grupy.

Kodeks Etyki i Wartości

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

New Face of Security

W Securitas wszyscy kierujemy się misją bezpieczeństwa. Tworzymy silny zespół, naszym celem jest zapobieganie ryzyku i przewidywanie potencjalnych zagrożeń. Badamy nowe technologie i wdrażamy najlepsze rozwiązania - kreujemy nowe oblicze bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90.

Uśmiechnięta kobieta pracuje na recepcji z nausznymi słuchawkami.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.