Skip to main content

Securitas solutions

Połączenie wiedzy specjalistycznej z zakresu każdej z oferowanych przez nas usług w pakietową ofertę, która spełnia wymagania i potrzeby klientów. Świadczymy usługi dla firm z każdego segmentu rynku oraz dla klientów indywidualnych.

Specializovaná fyzická ostraha Securitas dokáže pracovat s moderními technologiemi

Pakiety rozwiązań dla Twojej branży

Usługi bezpieczeństwa łączymy w indywidualne pakiety rozwiązań dedykowane dla różnych segmentów rynku, nazywane przez nas "Securitas solutions". Wykorzystujemy nowoczesne technologie, zdalny monitoring wideo, inteligentną analizę obrazów i innych danych. Securitas solutions to również rozwiązania, które mają za zadanie automatyzować wiele procesów i ułatwiać naszym klientom prowadzenie biznesu. Nazwaliśmy je Securitas smart. Naszym cel określiliśmy jako pomoc w czynieniu Państwa świata bezpieczniejszym miejscem. Rozumiemy go bardzo szeroko, nie tylko chronimy życie i mienie naszych klientów, ale również reagujemy na zagrożenia dotyczące nas wszystkich, obecnie związane z koronawirusem. Rozwiązania te nazwaliśmy STOP Covid-19.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 224570890

Image pour PME Securitas Belgium

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.