Skip to main content

Securitas solutions

Skuteczne rozwiązania / Securitas Polska

Połączenie wiedzy specjalistycznej z zakresu każdej z oferowanych przez nas usług w pakietową ofertę, która spełnia wymagania i potrzeby klientów. Świadczymy usługi dla firm z każdego segmentu rynku oraz dla klientów indywidualnych.

Pracownik ochrony Securitas, przy pomocy drona patroluje strzeżoną teren.

Pakiety rozwiązań dla Twojej branży

Usługi bezpieczeństwa łączymy w indywidualne pakiety rozwiązań dedykowane dla różnych segmentów rynku, nazywane przez nas "Securitas solutions". Wykorzystujemy nowoczesne technologie, zdalny monitoring wideo, inteligentną analizę obrazów i innych danych. Securitas solutions to również rozwiązania, które mają za zadanie automatyzować wiele procesów i ułatwiać naszym klientom prowadzenie biznesu. Nazwaliśmy je Securitas smart. Naszym cel określiliśmy jako pomoc w czynieniu Państwa świata bezpieczniejszym miejscem. Rozumiemy go bardzo szeroko, nie tylko chronimy życie i mienie naszych klientów, ale również reagujemy na zagrożenia dotyczące nas wszystkich, obecnie związane z koronawirusem. Rozwiązania te nazwaliśmy STOP Covid-19.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.

Kobieta pracuje przy laptopie.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.