Skip to main content

Ochrona obiektów przemysłowych

Przemysł to kluczowy segment obsługiwany przez Securitas. Osiągnęliśmy pozycję eksperta dzięki specjalizacji w tym segmencie usług. Obiekty przemysłowe to miejsca, gdzie technologie z powodzeniem wspierają nasze systemy security.

Projektujemy kompleksowe systemy bezpieczeństwa

Projektując systemy bezpieczeństwa dla obiektów przemysłowych duży nacisk kładziemy na zapewnienie ciągłości procesów biznesowych i bezpieczeństwo pracowników. Ochrona obiektów przemysłowych związana jest też nierozłącznie z zarządzania ryzykiem, identyfikujemy zagrożenia, określamy prawdopodobieństwo wystąpienia i wpływ na procesy. System bezpieczeństwa obiektów przemysłowych musi zawierać szczegółowo opracowane procedury ochrony przeciwpożarowej, procedury bezpieczeństwa oraz instrukcje postepowania w przypadku zagrożeń.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Bezdotykowy i zdalny pomiar temperatury

System zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji oraz minimalizuje straty, jakie mogłyby wystąpić w sektorze produkcyjnym w przypadku zatrzymania procesów. System jest w pełni zautomatyzowany, mobilny i może być stosowane w każdym pomieszczeniu o stałej temperaturze.

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

System automatycznego limitowania liczby osób

Automatycznie ograniczamy liczbę osób przebywających w obiektach do obowiązujących wytycznych i umożliwiamy prowadzenie działalność zgodnie z obowiązującymi limitami. System automatycznie i dwukierunkowo zlicza osoby wchodzące i wychodzące z obiektu oraz zarządza przepływem osób. System jest również wykorzystywany do optymalizacji zarządzania obsługą klientów oraz podczas podczas ewakuacji dostarczając informacji o liczbie osób przebywających w obiekcie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.

Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.