Skip to main content

Ochrona obiektów przemysłowych

Przemysł to kluczowy segment obsługiwany przez Securitas. Osiągnęliśmy pozycję eksperta dzięki specjalizacji w tym segmencie usług. Obiekty przemysłowe to miejsca, gdzie technologie z powodzeniem wspierają nasze systemy security.

Podjazd kontrolny Securitas.

Projektujemy kompleksowe systemy bezpieczeństwa

Projektując systemy bezpieczeństwa dla obiektów przemysłowych duży nacisk kładziemy na zapewnienie ciągłości procesów biznesowych i bezpieczeństwo pracowników. Ochrona obiektów przemysłowych związana jest też nierozłącznie z zarządzania ryzykiem, identyfikujemy zagrożenia, określamy prawdopodobieństwo wystąpienia i wpływ na procesy. System bezpieczeństwa obiektów przemysłowych musi zawierać szczegółowo opracowane procedury ochrony przeciwpożarowej, procedury bezpieczeństwa oraz instrukcje postepowania w przypadku zagrożeń.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Praca w Securitas czeka na Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w Securitas. Jeżeli nie znalazłeś chwilowo oferty odpowiadającej Twoim preferencjom, prosimy o skorzystanie z formularza aplikacyjnego i przesłanie swojego cv. Skontaktujemy się, jeżeli znajdziemy ofertę pracy odpowiadającą Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom.

Kobieta pracuje przy laptopie.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.