Skip to main content

Bezpieczeństwo obiektów przemysłowych

Ochrona obiektów przemysłowych / Securitas Polska.

Przemysł to kluczowy segment obsługiwany przez Securitas. Osiągnęliśmy pozycję eksperta dzięki specjalizacji w tym segmencie usług. Obiekty przemysłowe to miejsca, gdzie technologie z powodzeniem wspierają nasze systemy security.

Projektujemy kompleksowe systemy bezpieczeństwa

Projektując systemy bezpieczeństwa dla obiektów przemysłowych duży nacisk kładziemy na zapewnienie ciągłości procesów biznesowych i bezpieczeństwo pracowników. Ochrona obiektów przemysłowych związana jest też nierozłącznie z zarządzania ryzykiem, identyfikujemy zagrożenia, określamy prawdopodobieństwo wystąpienia i wpływ na procesy. System bezpieczeństwa obiektów przemysłowych musi zawierać szczegółowo opracowane procedury ochrony przeciwpożarowej, procedury bezpieczeństwa oraz instrukcje postepowania w przypadku zagrożeń.

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Bezdotykowy i zdalny pomiar temperatury

System zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji oraz minimalizuje straty, jakie mogłyby wystąpić w sektorze produkcyjnym w przypadku zatrzymania procesów. System jest w pełni zautomatyzowany, mobilny i może być stosowane w każdym pomieszczeniu o stałej temperaturze.

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

System automatycznego limitowania liczby osób

Automatycznie ograniczamy liczbę osób przebywających w obiektach do obowiązujących wytycznych i umożliwiamy prowadzenie działalność zgodnie z obowiązującymi limitami. System automatycznie i dwukierunkowo zlicza osoby wchodzące i wychodzące z obiektu oraz zarządza przepływem osób. System jest również wykorzystywany do optymalizacji zarządzania obsługą klientów oraz podczas podczas ewakuacji dostarczając informacji o liczbie osób przebywających w obiekcie.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90.

Pracownik Securitas ze słuchawkami czeka na Twój kontakt!

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.