Skip to main content

Grupa Securitas

Świadczymy usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz klientów z różnych branż i segmentów rynku. Znamy i doskonale rozumiemy specyfikę naszych klientów, których bezpieczeństwo stawiamy w centrum nasz zainteresowań.

Dane liczbowe

Grupa Securitas zatrudnia ponad 358 000 pracowników i prowadzi działalność na 45 rynkach świata. Obsługujemy 153 000 klientów (wyłączając klientów korzystających tylko z usług monitoringu), z czego 150 są to klienci globalni. 

 

  • Całkowita sprzedaż 133 237 mln SEK (107954)
  • Wzrost sprzedaży organicznej 7 procent (4)
  • Marża operacyjna 6.0 procent (5,6)
  • Retencja klientów: 89%
  • 358 000 pracowników


Giełda

Spółka Securitas AB jest notowana na giełdzie OMX Nordic Exchange Stockholm od 1991 roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem: Notowania Securitas AB na giełdzie.

Kodeks Etyki i Wartości Securitas

Kodeks Etyki i Wartości Securitas reguluje nasze relacje z Klientami, Pracownikami i społeczeństwem. Dążymy do tego, aby być rzetelnym, godnym zaufania, stabilnym pracodawcą i partnerem biznesowym. Chcemy, aby wszystkie nasze relacje opierały się na wzajemnym szacunku i dialogu, były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz naszymi wartościami i zasadami. Promujemy środowisko otwartości, dlatego zależy nam, abyśmy byli informowani o działaniach mogącym stanowić naruszenie Kodeksu, przepisów prawa lub innych zasad Grupy.

Kodeks Etyki i Wartości

Praca w Securitas czeka na Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w Securitas. Jeżeli nie znalazłeś chwilowo oferty odpowiadającej Twoim preferencjom, prosimy o skorzystanie z formularza aplikacyjnego i przesłanie swojego cv. Skontaktujemy się, jeżeli znajdziemy ofertę pracy odpowiadającą Twoim kwalifikacjom i oczekiwaniom.

Kobieta pracuje przy laptopie.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.