Skip to main content

Grupa Securitas

Światowy lider w zakresie ochrony osób i mienia

Świadczymy usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz klientów z różnych branż i segmentów rynku. Znamy i doskonale rozumiemy specyfikę naszych klientów, których bezpieczeństwo stawiamy w centrum nasz zainteresowań.

Dane liczbowe

Grupa Securitas zatrudnia ponad 355 000 pracowników i prowadzi działalność na 48 rynkach świata. Obsługujemy 150 000 klientów (wyłączając klientów korzystających tylko z usług monitoringu), z czego 150 są to klienci globalni. W 2020 roku całkowita sprzedaż Grupy Securitas wyniosła 107,954 MSEK, a wynik operacyjny 4,892 MSEK.

Giełda

Spółka Securitas AB jest notowana na giełdzie OMX Nordic Exchange Stockholm od 1991 roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym raportem: Notowania Securitas AB na giełdzie.

Organizacja

Securitas prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej i Łacińskiej, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie w ramach trzech dywizji:

Grupa Securitas prowadzi również działalność w Afryce, Bliskim Wschodzie i Azji (Dywizja AMEA). Dowiedz się więcej o Dywizji AMEA na stronie 40 w Annual Report 2020)

Annual and Sustainability Report Securitas 2020

Raport Roczny Securitas AB 2020

Przeczytaj

Kodeks Etyki i Wartości Securitas

Kodeks Etyki i Wartości Securitas reguluje nasze relacje z Klientami, Pracownikami i społeczeństwem. Dążymy do tego, aby być rzetelnym, godnym zaufania, stabilnym pracodawcą i partnerem biznesowym. Chcemy, aby wszystkie nasze relacje opierały się na wzajemnym szacunku i dialogu, były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz naszymi wartościami i zasadami. Promujemy środowisko otwartości, dlatego zależy nam, abyśmy byli informowani o działaniach mogącym stanowić naruszenie Kodeksu, przepisów prawa lub innych zasad Grupy.

Kodeks Etyki i Wartości

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90.

Uśmiechnięta kobieta pracuje na recepcji z nausznymi słuchawkami.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.