Skip to main content

Nasz cel

Wszyscy w Securitas rozumiemy i utożsamiamy się z naszym celem: POMAGAMY CZYNIĆ TWÓJ ŚWIAT BEZPIECZNIEJSZYM MIEJSCEM. Dzięki temu możemy razem, każdego dnia i na całym świecie wykonywać z zaangażowaniem swoją pracę, tworzyć dobre relacje z Klientami i współpracownikami oraz kształtować wyjątkową kulturę Securitas.

Nasze wartości

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Pomagamy czynić TWÓJ ŚWIAT bezpieczniejszym miejscem

Nasz cel łączy 341 000 osób z 44 krajach świata w silny, globalny zespół. Bohaterowie Securitas każdego dnia zakładają mundury i z dumą wykonują swoją pracę, realizują nasz cel. Od Szwecji po Singapur, przez Polskę, Securitas świadczy swoje usługi dzięki wykwalifikowanym Pracownikom Ochrony. Twoje bezpieczeństwo jest powodem, dla którego istnieje Securitas. Poznaj Therese, Faizal'a, Crystal i Cristian i dowiedz się, jak pomagamy czynić Twój świat bezpieczniejszym miejscem.

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

We help make YOUR WORLD a safer place

W Securitas jesteśmy dumni z naszej historii, celu oraz wartości. Uczciwość, Czujność, Uczynność to wartości, którymi się kierujemy dążąc do celu jakim jest: Pomagamy czynić Twój świat bezpieczniejszym miejscem.

Zapraszamy do naszych zespołów Panie

Jesteś kobietą i zastanawiasz się czy możesz rozwijać się w branży security? Oczywiście, że możesz! Zapraszamy do Securitas. Przyjdź i przekonaj się, że kobiet w Securitas jest dużo. Dbamy o zróżnicowaną strukturę zatrudnienia, a w naszych zespołach spotkasz osoby pochodzące z różnych miejsc i środowisk, posiadające różne talenty, pasje oraz poglądy.

Kobieta pracuje przy laptopie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.