Skip to main content

Nowoczesny system zarządzania dostępem

Skrytki elektroniczne przeznaczone są do bezpiecznego przechowywania i przekazywania wartościowych przedmiotów takich jak dokumenty, telefony, laptopy. Dostęp do skrytek zabezpieczony jest zamkiem elektromagnetycznym z identyfikacją RFID.

 • Skrytki z identyfikacją

  Zainstalowane wewnątrz gniazdo RFID może identyfikować deponowane przedmioty za pomocą breloka RFID. Rozwiązanie pozwala stwierdzić czy przedmiot który znajduje się wewnątrz, jest tym, który powinien się tam znajdować oraz kiedy i o której godzinie został pobrany i ponownie zdeponowany

 • Skrytki z wewnętrznym pojemnikiem

  Wewnątrz każdej skrytki może zostać zainstalowany pojemnik z opcją zamknięcia oraz plombowania

 • Skrytki z wagą

  Wewnątrz skrytki może zostać zainstalowana waga identyfikująca deponowane przedmioty na podstawie masy własnej.

 • Skrytki z gniazdem USB

  Skrytki mogą zostać wyposażone w ładowarkę służącą do ładowania deponowanych przedmiotów, takich jak: telefony, tablety, laptopy, kamery, detektory gazu.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami już dziś!

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.