Skip to main content

Zawsze znamy lokalizację Twojego pojazdu

Namierzanie satelitarne samochodu na autostradzie.

Świadczymy usługi monitoringu pojazdów GPS na terenie Polski i Europy dla osób indywidualnych oraz firm. Współpracujemy z największymi europejskimi dostawcami usług monitorowania i telemetryki w zakresie nadzoru i odzyskiwania skradzionych pojazdów.

Bezpieczeństwo pojazdów i optymalizacja kosztów utrzymania floty

  • zniżki na ubezpieczenie pojazdów
  • lokalizacja pojazdów z dokładnością do 5 metrów
  • wgląd do systemu przez urządzenia mobilne
  • raporty dotyczące prędkości, spalania, pracy silnika
  • alerty przekroczenia ustalonych prędkości, limitów, tras
  • raporty przejazdów poza wyznaczoną trasą


Odzyskujemy pojazdy na terenie Europy

W przypadku kradzieży pojazdu sygnał alarmowy generowany jest automatycznie i wraz z określeniem pozycji pojazdu przekazywany do Securitas Operations Center. Międzynarodowy zasięg działania Securitas pozwala zlokalizować i odzyskać skradziony pojazd w większości krajów na terenie Europy. Działania interwencyjne podejmujemy za pośrednictwem ponad 4 tys załóg w Europie. Dla wygody naszych klientów, działania zawsze koordynują pracownicy Securitas z kraju, gdzie nastąpiło zdarzenie. Eliminujemy barierę językową i konieczność znajomości lokalnych przepisów. Sytuacja alarmowa może być łatwo zgłoszona poprzez wciśnięcie przycisku tzw. "cichego alarmu". Oferujemy również zintegrowanie systemu GPS z procesem uruchomienia silnika, przy próbie uruchomienia pojazdu przez osoby nieupoważnione następuje odcięcie zapłonu.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami już dziś!

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.