Skip to main content

Monitoring GPS pojazdów

Świadczymy usługi monitoringu pojazdów GPS na terenie Polski i Europy dla osób indywidualnych oraz firm. Współpracujemy z największymi europejskimi dostawcami usług monitorowania i telematyki w zakresie nadzoru i odzyskiwania skradzionych pojazdów.

Bezpieczeństwo pojazdów i optymalizacja kosztów utrzymania floty

 

  • Zniżki na ubezpieczenie pojazdów.
  • Lokalizacja pojazdów z dokładnością do 5 metrów.
  • Wgląd do systemu przez urządzenia mobilne.
  • Raporty dotyczące prędkości, spalania, pracy silnika.
  • Alerty przekroczenia ustalonych prędkości, limitów, tras.
  • Raporty przejazdów poza wyznaczoną trasą.

 

Odzyskujemy pojazdy na terenie Europy

 

W przypadku kradzieży pojazdu sygnał alarmowy generowany jest automatycznie i wraz z określeniem pozycji pojazdu przekazywany do Securitas Operations Center. Międzynarodowy zasięg działania Securitas pozwala zlokalizować i odzyskać skradziony pojazd w większości krajów na terenie Europy. Działania interwencyjne podejmujemy za pośrednictwem ponad 4 tys załóg w Europie. Dla wygody naszych klientów, działania zawsze koordynują pracownicy Securitas z kraju, gdzie nastąpiło zdarzenie. Eliminujemy barierę językową i konieczność znajomości lokalnych przepisów. Sytuacja alarmowa może być łatwo zgłoszona poprzez wciśnięcie przycisku tzw. "cichego alarmu". Oferujemy również zintegrowanie systemu GPS z procesem uruchomienia silnika, przy próbie uruchomienia pojazdu przez osoby nieupoważnione następuje odcięcie zapłonu.

Kobieta pracuje przy laptopie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.