Skip to main content

Patrole interwencyjne

Patrole są doraźną formą ochrony fizycznej, obejmują szeroki zakres działań prewencyjnych oraz interwencyjnych. Interwencje podejmowane są w wyniku otrzymania sygnału alarmowego przez Securitas Operation Center. Dzięki doraźnej formie ochrony, patrole łączą zalety ochrony fizycznej z optymalizacją kosztów.

Usługi świadczone przez patrole Securitas

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Zdalna ochrona terenów bez infrastruktury technicznej

Rozwiązanie przeznaczone do ochrony obszarów newralgicznych, trudnodostępnych i pozbawionych infrastruktury technicznej takich jak place budów, parkingi, magazyny, trasy i bocznice kolejowe, strefy dostaw. MobileCam jest wyposażony w zestaw kamer wizyjnych i termowizyjnych, agregat, nagłośnienie i oświetlenie. Platforma wykorzystuje inteligentną analitykę obrazu i monitoruje sygnałów alarmowe eliminując te, które nie stanowią zagrożenia. Operator Securitas Operation Center może komunikować się z intruzem w czasie rzeczywistym i wezwać patrol w przypadku zagrożenia.

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Konwojowanie wartości pieniężnych

Securitas realizuje usługę konwojowania wartości pieniężnych oraz towarów wartościowych. Usługi konwoju są przeznaczone dla osób i firm, które chcą przetransportować cenne wartości narażone na kradzież. Przewóz dóbr wartościowych wiąże się z zagrożeniem dla osoby przewożącej, dlatego usługi konwoju świadczą wykwalifikowani i często uzbrojeni pracownicy ochrony. Skontaktuj się i poznaj szczegóły naszej oferty.

Kobieta pracuje przy laptopie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.