Skip to main content

Securitas rozszerza globalną umowę z Microsoft

Securitas zawarł 5-letnią umowę dotyczącą zapewnienia bezpieczeństwa centrów danych dla Microsoft w 31 krajach.

Opublikowany
05 lipca 2023 14:36

Firma Securitas dostarcza rozwiązania bezpieczeństwa dla Microsoft od 2005 roku, tworząc fundament zaufania i współpracy. Globalna umowa, rozpoczęta w listopadzie 2016 roku, obejmuje zarządzanie ryzykiem, kompleksową obsługę i integrację systemów bezpieczeństwa, wyspecjalizowane usługi bezpieczeństwa (specialized safety and security resources), serwis ochrony fizycznej z wykorzystaniem cyfrowych interfejsów zabezpieczeń, a także globalne zarządzanie usługą.

"Mamy przyjemność kontynuować współpracę z Microsoft Cloud Operations and Innovation" - mówi Milton Plet, Senior Vice President, Global Clients Data Center Group. "Umowa obejmuje szeroki zakres usług dostosowanych specjalnie do potrzeb firmy Microsoft. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa zawsze i wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne".

Umowa, obowiązująca od 1 lipca 2023 roku, odzwierciedla zaangażowanie Securitas w osiągnięcie wspólnego sukcesu. Firma opiera się na wspólnych wartościach, takich jak zaufanie, etyka i zrównoważony rozwój, dostarczając wyjątkowe usługi i promując bezpieczne oraz integracyjne środowisko.

"Securitas i Microsoft świetnie się uzupełniają" - kontynuuje Magnus Ahlqvist, Prezes i CEO Grupy Securitas. "Przez lata zbudowaliśmy silne relacje z firmą Microsoft dzięki naszej globalnej obecności, wiedzy branżowej i zarządzaniu. Dzięki konsekwentnemu zaangażowaniu poznaliśmy potrzeby partnera, co umożliwia nam dostarczanie wyjątkowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa".

Patrząc w przyszłość, Securitas wyznaczył długoterminowe cele współpracy. Innowacje i integracja technologii są kluczowymi obszary na drodze osiągnięcia optymalnej równowagi między ochroną a zaawansowanymi rozwiązaniami bezpieczeństwa.

"Zaufanie jest dla nas niezwykle istotne"- mówi Mark Plesnicher, Head of Datacenter Physical Security Microsoft. "Jesteśmy przekonani, że Securitas zapewni innowacyjny i skuteczny system bezpieczeństwa naszych centrów danych. Firma jest stabilnym partnerem, pomagając nam w radzeniu sobie z wyzwaniami naszej dynamicznie rozwijającej się działalności. Doceniamy wartość naszej relacji z Securitas i mamy nadzieję na jej dalszy rozwój”.

Rozszerzona umowa pomiędzy Securitas i Microsoft stanowi ważny kamień milowy w relacjach firm. Dzięki wspólnej wizji, silnemu dopasowaniu kulturowemu i niezachwianemu dążeniu do doskonałości, Securitas i Microsoft są gotowe wspólnie osiągnąć sukces.

"Microsoft dla nas to więcej niż tylko klient" - podsumowuje Magnus Ahlqvist. "Nasza relacja opiera się na zasadzie win-win, gdzie sukces naszego partnera jest naszym sukcesem. Podczas wybuchu pandemii COVID-19 ściśle współpracowaliśmy z Microsoft, aby szybko wdrożyć kompleksowy plan bezpieczeństwa, który zapewnił ochronę centrów danych. Ten trudny okres jeszcze bardziej wzmocnił naszą relację i cieszymy się, że możemy nadal wspierać Microsoft".

Kobieta pracuje przy laptopie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.