Skip to main content

Profesjonalny serwis recepcyjny

Usługa serwisu recepcyjnego Securitas łączy zadania recepcji z prawnymi aspektami ochrony. Pracownicy są przeszkoleni w zakresie procedur bezpieczeństwa, ewakuacji, poufności informacji oraz udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Obsługa recepcji świadczona jest zgodnie z procedurami bezpieczeństwa oraz wewnętrznymi regulaminami obiektu.

Szkolenia i kursy pracowników recepcji Securitas:

 

  • Zasady dzielania informacji - umiejętność pozytywnego informowania.
  • Tworzenie pozytywnego obrazu firmy w rozmowie przez telefon.
  • Sposoby łagodzenia konfliktów i postępowania w sytuacjach stresowych.
  • Prawne aspekty ochrony.
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna.
  • Zasady działania nieuczciwej konkurencji.
  • Ochrona informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa.
Pracownicy ochrony Securitas chronią obiekt.

Jesteśmy wizytówką naszych klientów

Obsługujemy stanowiska recepcyjne w prestiżowych biurowcach i centrach handlowych. Pracownicy Securitas mają stały kontakt z gośćmi, interesantami i pracownikami naszych klientów, dlatego przykładamy dużą wagę do odpowiedniego przygotowania naszych pracowników. Pracownicy recepcji posiadają umundurowanie specjalnej linii garniturowej przeznaczonej na stanowiska recepcyjne, komunikują się swobodnie w języku angielskim i są osobami o wysokiej kulturze osobistej.

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Securitas smartIN

Securitas smartIN jest ułatwiającym proces awizacji, działa w chmurze, posiada intuicyjne i bezpieczne oprogramowanie oraz jest kompatybilny z dowolnym klientem poczty elektronicznej. Rozwiązanie wykorzystuje kamery z funkcją analizy w tym rozpoznawania tablic rejestracyjnych oraz wideodomofony do dwukierunkowej zdalnej komunikacji. Czasowy przydział miejsc postojowych wspomaga proces zarządzania rezerwacjami miejsc parkingowych

Kobieta pracuje przy laptopie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.