Skip to main content

Profesjonalny serwis recepcyjny

Usługa serwisu recepcyjnego Securitas łączy zadania recepcji z prawnymi aspektami ochrony. Pracownicy są przeszkoleni w zakresie procedur bezpieczeństwa, ewakuacji, poufności informacji oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Obsługa recepcji świadczona jest zgodnie z procedurami bezpieczeństwa oraz wewnętrznymi regulaminami obiektu.

Jesteśmy wizytówką naszych klientów

Obsługujemy stanowiska recepcyjne w prestiżowych biurowcach i centrach handlowych. Pracownicy Securitas mają stały kontakt z gośćmi, interesantami i pracownikami naszych klientów, dlatego przykładamy dużą wagę do odpowiedniego przygotowania naszych pracowników. Pracownicy recepcji posiadają umundurowanie specjalnej linii garniturowej przeznaczonej na stanowiska recepcyjne, komunikują się swobodnie w języku angielskim i są osobami o wysokiej kulturze osobistej.

Szkolenia i kursy pracowników recepcji Securitas:

  • zasady dzielania informacji - umiejętność pozytywnego informowania
  • tworzenie pozytywnego obrazu firmy w rozmowie przez telefon
  • sposoby łagodzenia konfliktów i postępowania w sytuacjach stresowych
  • prawne aspekty ochrony

  • pierwsza pomoc przedmedyczna
  • zasady działania nieuczcciwej konkurencji
  • ochrona informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa

 

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Securitas smartIN

Securitas smartIN jest ułatwiającym proces awizacji, działa w chmurze, posiada intuicyjne i bezpieczne oprogramowanie oraz jest kompatybilny z dowolnym klientem poczty elektronicznej. Rozwiązanie wykorzystuje kamery z funkcją analizy w tym rozpoznawania tablic rejestracyjnych oraz wideodomofony do dwukierunkowej zdalnej komunikacji. Czasowy przydział miejsc postojowych wspomaga proces zarządzania rezerwacjami miejsc parkingowych

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami już dziś!

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.