Securitas security guard Madrid

Usługi

  • Ochrona Fizyczna

Ochrona fizyczna jest dedykowana dużym przedsiębiorstwom i obejmuje pełen zakres usług. Ochrona fizyczna świadczona przez Patrole jest opcją dedykowaną małym oraz średnim przedsiębiorstwom i polega na doraźnej formie ochrony. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające okresowe lub interwencyjne podjazdy w momencie otrzymania sygnału alarmowego. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii oferujemy również usługę zdalnego monitorowania obrazów z kamer. Wideo nadzór prowadzony w czasie rzeczywistym pozwala zidentyfikować sytuacje alarmowych i eliminowanie zagrożeń.

  • Zabezpieczenia techniczne

Oferujemy szeroki zakres zintegrowanych systemów zabezpieczeń technicznych wykorzystujących nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasza oferta obejmuje projektowanie i serwis zabezpieczeń technicznych, a w tym systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy telewizji dozorowej oraz zabezpieczenia mechaniczne.

  • Globalizacja działań

Securitas jest międzynarodowym koncernem świadczącym usługi ochrony w 53 krajach świata. Obsługujemy Klientów sieciowych prowadzących działalność na różnych rynkach.

Formularz kontaktowy
*
*
*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.