Wyspecjalizowane usługi bezpieczeństwa

Oferujemy wyspecjalizowane usługi bezpieczeństwa w zakresie ochrony fizycznej stałej, doraźnej i zdalnej, zintegrowanych zabezpieczeń technicznych oraz doradztwa i audytów bezpieczeństwa. Badamy nowe technologie i wdrażamy najlepsze rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych.

Usługi Securitas

Zapoznaj się z usługami Securitas

Usługi ochrony świadczymy dla firm z każdego segmentu rynku oraz dla klientów indywidualnych. Naszą ofertę podzieliśmy na kilka głównych zakresów usług, które łączymy w Securitas solutions - indywidualnie komponowane rozwiązania. Solutions wykorzystują nowoczesne technologie, możliwości zdalnego monitoringu wideo i inteligentną analizę obrazów. Nasze usługi również automatyzują procesy i ułatwiają prowadzenie biznesu, są to usługi Securitas smart. Cel Securitas określiliśmy jako pomoc w czynieniu Państwa świata bezpieczniejszym miejscem. Rozumiemy to bardzo szeroko, staramy się przeciwdziałać nie tylko zagrożeniom życia i mienia, ale również reagujemy na zagrożenia związane z koronawirusem, które nazwaliśmy STOP Covid-19.

Annual and Sustainability Report Securitas 2019

Raport Roczny Securitas AB 2019

Przeczytaj

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 224570890

Inovativní bezpečnostní technologie Securitas vám zajistí vysoký standard zabezpečení a optimalizaci nákladů. eRecepce, eVrátnice, chytrý parkovací systém, videodohled nové generace. Návrh, instalace, revize , servis.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.