Skip to main content

Złoty medal EcoVadis dla Securitas

Securitas Polska, wiodąca firma świadcząca usługi z zakresu bezpieczeństwa, z dumą ogłasza zdobycie Złotego Medalu EcoVadis, stanowiącego prestiżowe wyróżnienie za działania zgodne ze zrównoważonym rozwojem i społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Opublikowany
25 marca 2024 21:32

Ocena EcoVadis oparta jest na szerokim zakresie kryteriów, obejmujących cztery kluczowe obszary:

  • Envoirnment (Środowisko)
  • Ethics (Etyka)
  • Labor & Human Rights (Prawo pracy i prawa człowieka)
  • Sustainable Procurement (Łańcuch dostaw)

Badanie nie tylko analizuje deklarowane cele firmy, lecz głównie ocenia rzeczywiste działania i wpływ na otoczenie. Securitas został wyróżniony za inwestycje w innowacyjne rozwiązania o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko oraz za nawiązywanie partnerskich relacji z dostawcami, opartych na zasadach uczciwości i zrównoważonego rozwoju.

Zdobycie Złotego Medalu EcoVadis stanowi dowód na to, że Securitas nie tylko ustala standardy w branży, lecz także skutecznie integruje zrównoważony rozwój w swoją strategię biznesową. To także potwierdzenie zaangażowania firmy w kreowanie pozytywnego wpływu na globalny rynek poprzez promowanie odpowiedzialnych praktyk biznesowych.

Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.