Skip to main content

Sprawdzaj bezpieczeństwo obiektu w każdym momencie

Wirtualny patrol jest zdalnym obchodem obiektu dokonywanym przez operatora Securitas Operation Center za pomocą systemu kamer umieszczonych w obiekcie. Wirtualny patrol pozwala na częstszą weryfikację stanu bezpieczeństwa obiektu, niż ma to miejsce w przypadku fizycznych patroli.

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Wirtualny patrol to możliwość weryfikacji zabezpieczeń w każdym momencie

Wirtualny patrol jest zdalną kontrolą obiektu przeprowadzaną przez operatora Securitas Operation Center za pośrednictwem kamer zainstalowanych w obiekcie. Wirtualny patrol pozwala na częstszą weryfikację stanu bezpieczeństwa obiektu niż za pomocą fizycznych podjazdów patroli.

 • 1. Kamery

  Obiekt wyposażony jest w system kamer rozmieszczonych w strategicznych dla bezpieczeństwa i funkcjonowania miejscach w obiekcie. System połączony jest z Securitas Operations Center (SOC).

 • 2. Kontrola bezpieczeństwa

  Operator Securitas Operation Center łączy się z obiektem i weryfikuje stan bezpieczeństwa.

 • 3. Reakcja

  W przypadku wykrycia zdarzenia zagrażającego bezpieczeństwu, operator podejmuje odpowiednie działania.

 • 4. Dokumentacja

  Przeprowadzenie patrolu jest dokumentowane nagraniem. Operator obserwuje nieprzerwanie obraz z każdej kamery przez określony czas.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami już dziś!

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.