Skip to main content

Sprawdź stan bezpieczeństwa Twojego obiektu

Audyt bezpieczeństwa Securitas Polska

Przeprowadzamy audyty weryfikujące stan bezpieczeństwa obiektów. Analizujemy wewnętrzne i zewnętrzne zagrożenia, optymalizujemy procesy i opracowujemy procedury uwzględniające specyfikę działalności i charakter zagrożeń. Opracowujemy politykę kompleksowego zarządzania procesami bezpieczeństwa.

Dwójka pracowników Securitas prowadzi zdalną rozmowę

Optymalizacja procesów i kosztów przy uwzględnieniu zagrożeń związanych z COVID-19

Audyt obejmuje ocenę stanu bezpieczeństwa uwzględniającą zewnętrzne i wewnętrzne uwarunkowania, doradztwo w zakresie zarządzania systemem bezpieczeństwa i rekomendację dotyczącą inwestycji w systemy zabezpieczeń technicznych. Celem audytów jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa i takie dostosowanie narzędzi tworzących system bezpieczeństwa, aby optymalizowały procesy organizacyjne i redukowały koszty. Audyty przeprowadzamy z uwzględnieniem zagrożeń związanych z COVID-19.

Audyt bezpieczeństwa

  • weryfikacja i ocena stanu bezpieczeństwa obiektu  • automatyzacja i optymalizacja procesów

  • doradztwo w zakresie zarządzania bezpieczeństwem

  • opracowanie polityki bezpieczeństwa

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami już dziś!

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.