Skip to main content

Securitas Polska partnerem wydarzenia Impact'23 w Poznaniu

Najbardziej rozpoznawalni prelegenci na świecie, ponad 600 mówców, 8 scen, 23 obszary tematyczne oraz warsztaty dla liderów biznesu. Securitas Polska została partnerem Impact'23 -największego wydarzenia gospodarczo-technologicznego Europie Środkowo-Wschodniej.

Opublikowany
10 maja 2023 13:52

Kongres Impact'23 przyciąga najwybitniejszych liderów biznesu, znakomitych naukowców, ekspertów i światowej klasy mówców, a także decydentów politycznych, w tym przedstawicieli polskiego rządu.

Wydarzenie to jest nie tylko wyjątkową okazją do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany wiedzy, ale także platformą, na której obecność czołowych postaci ze świata biznesu, nauki i polityki ma ogromny wpływ na wydarzenia globalne.

W tegorocznej odsłonie spotkania swoją obecność potwierdziły tak osobowości jak Natalie Portman, Nassim Nicholas Taleb – ekonomista światowej klasy oraz Adama Tooze – jeden z najbardziej wpływowych myślicieli dzisiejszej dekady. Ich obecność na Impact'23 dodaje wydarzeniu prestiżu i zapowiada fascynującą wymianę poglądów.

To dla nas zaszczyt wspierać tak ważne inicjatywy i mieć wkład w sukces Impact'23.

Jako Securitas Polska jesteśmy odpowiedzialni za kompleksową ochronę tego prestiżowego wydarzenia, zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom oraz wszystkim Top Speakerom i prelegentom. Jesteśmy dumni, że nasze doświadczenie i know-how pozwala stworzyć bezpieczną atmosferę dla światowej rangi wydarzenia, które jak co roku jest areną inspirujących dyskusji i nowatorskich rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Impact'23 i doświadczenia tego niepowtarzalnego wydarzenia, które przyczynia się do rozwoju innowacji, wymiany wiedzy i kształtowania przyszłości.

Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.