Skip to main content

Zdalnie weryfikujemy sygnały alarmowe

Video weryfikacja / Securitas Polska

Wideo weryfikacja sygnałów alarmowych pozwala nam na natychmiastowe sprawdzenie przyczyny wzbudzenia sygnału alarmowego. Korzystamy z systemu zaawansowanych technologicznie kamer wyposażonych w inteligentną analizę obrazu. Wideo weryfikacja optymalizuje koszty ochrony podnosząc jednocześnie poziom bezpieczeństwa.

 • 1. Kamery

  Obiekt wyposażony jest w system zabezpieczeń, czujników i kamer połączonych z Securitas Operation Center.

 • 2. Alarm

  Wzbudzenie alarmu powoduje automatyczne włączenie nagrywania zdarzenia przez kamery i wysłanie powiadomienia do operatora SOC.

 • 3. Weryfikacja

  Operator SOC w czasie rzeczywistym monitoruje zdarzenie alarmowe i weryfikuje jego przyczynę. W przypadku wyposażenia obiektu w głośniki, operator może również komunikować się z intruzem.

 • 4. Reakcja

  Jeżeli zdarzenie zagraża bezpieczeństwu, operator kieruje na miejsce zdarzenia patrol, w razie konieczności informuje policję, pogotowie ratunkowe lub straż pożarną lub podejmuje wcześniej zdefiniowane czynności.

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Wideo weryfikacja zdarzeń alarmowych w Twoim obiekcie

Zobacz jak reagujemy w przypadku wystąpienia zdarzenia alarmowego

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Zdalna ochrona terenów bez infrastruktury technicznej

Rozwiązanie przeznaczone do ochrony obszarów newralgicznych, trudnodostępnych i pozbawionych infrastruktury technicznej takich jak place budów, parkingi, magazyny, trasy i bocznice kolejowe, strefy dostaw. MobileCam jest wyposażony w zestaw kamer wizyjnych i termowizyjnych, agregat, nagłośnienie i oświetlenie. Platforma wykorzystuje inteligentną analitykę obrazu i monitoruje sygnałów alarmowe eliminując te, które nie stanowią zagrożenia. Operator Securitas Operation Center może komunikować się z intruzem w czasie rzeczywistym i wezwać patrol w przypadku zagrożenia.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.

Kobieta pracuje przy laptopie.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.