Skip to main content

Zdalnie weryfikujemy sygnały alarmowe

Video weryfikacja / Securitas Polska

Wideo weryfikacja sygnałów alarmowych pozwala nam na natychmiastowe sprawdzenie przyczyny wzbudzenia sygnału alarmowego. Korzystamy z systemu zaawansowanych technologicznie kamer wyposażonych w inteligentną analizę obrazu. Wideo weryfikacja optymalizuje koszty ochrony podnosząc jednocześnie poziom bezpieczeństwa.

 • 1. Kamery

  Obiekt wyposażony jest w system zabezpieczeń, czujników i kamer połączonych z Securitas Operation Center

 • 2. ALARM

  Wzbudzenie alarmu powoduje automatyczne włączenie nagrywania zdarzenia przez kamery i wysłanie powiadomienia do operatora SOC.

 • 3. WERYFIKACJA

  Operator SOC w czasie rzeczywistym monitoruje zdarzenie alarmowe i weryfikuje jego przyczynę. W przypadku wyposażenia obiektu w głośniki, operator może również komunikować się z intruzem.

 • 4. REAKCJA

  Jeżeli zdarzenie zagraża bezpieczeństwu, operator kieruje na miejsce zdarzenia patrol, w razie konieczności informuje policję, pogotowie ratunkowe lub straż pożarną lub podejmuje wcześniej zdefiniowane czynności.

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Wideo weryfikacja zdarzeń alarmowych w Twoim obiekcie

Zobacz jak reagujemy w przypadku wystąpienia zdarzenia alarmowego

Nie można obejrzeć tego filmu.
Aby wyświetlić wideo, zaakceptuj docelowe pliki cookie.

Zdalna ochrona terenów bez infrastruktury technicznej

Rozwiązanie przeznaczone do ochrony obszarów newralgicznych, trudnodostępnych i pozbawionych infrastruktury technicznej takich jak place budów, parkingi, magazyny, trasy i bocznice kolejowe, strefy dostaw. MobileCam jest wyposażony w zestaw kamer wizyjnych i termowizyjnych, agregat, nagłośnienie i oświetlenie. Platforma wykorzystuje inteligentną analitykę obrazu i monitoruje sygnałów alarmowe eliminując te, które nie stanowią zagrożenia. Operator Securitas Operation Center może komunikować się z intruzem w czasie rzeczywistym i wezwać patrol w przypadku zagrożenia.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon-pt w godz. 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 22 45 708 90

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami już dziś!

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.