Skip to main content

Securitas Polska z certyfikatem ISO 27001

Securitas Polska otrzymała certyfikat ISO 27001, potwierdzający spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa informacji. To kolejny krok w rozwoju firmy, która stale inwestuje w bezpieczeństwo swoich klientów.

Opublikowany
28 kwietnia 2023 14:53

Certyfikat ISO 27001 to jedno z najbardziej prestiżowych certyfikatów w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, a jego otrzymanie wymaga od firmy spełnienia rygorystycznych wymagań. Spółka Securitas Polska z sukcesem przeszła ten proces, co świadczy o tym, że firma działa zgodnie z międzynarodowymi standardami w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Aby uzyskać certyfikat, spółka Securitas Polska przeprowadziła wnikliwą analizę systemu bezpieczeństwa informacji, wdrożyła odpowiednie środki i procedury, a następnie zrealizowano audyt wewnętrzny, który potwierdził skuteczność systemu. Ostatecznie, przyznany przez niezależnego audytora certyfikat potwierdza, że system bezpieczeństwa informacji firmy jest zgodny z wymaganiami normy ISO 27001.

Zakres certyfikacji obejmuje :

Ochronę osób i mienia, w tym:

  • Ochrona fizyczna stała i doraźna;
  • Zabezpieczanie imprez;
  • Usługi realizowane przez Mobilne Patrole i Grupy Interwencyjne
  • Ochrona centrów handlowych;
  • Monitorowanie sygnałów alarmowych, technicznych oraz sygnałów wideo;
  • Instalacja i konserwacja systemów zabezpieczeń technicznych (mechanicznych i elektronicznych);
  • Ochrona przeciwpożarowa;
  • Projektowanie i implementacja Rozwiązań Securitas (połączenie powyżej wymienionych usług).

Otrzymanie certyfikatu, to poważny krok w kierunku wzmocnienia bezpieczeństwa informacji i budowania zaufania klientów. Certyfikacja ta pokazuje, że Securitas Polska przestrzega najwyższych międzynarodowych standardów bezpieczeństwa informacji i jest gotowa do przeciwdziałania wszelkim zagrożeniom związanym z cyberbezpieczeństwem i bezpieczeństwem informacji.

Kobieta pracuje przy laptopie.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Dział Obsługi Klienta, tel. 801 800 082.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.