Skip to main content

Securitas Integrity Line

Każdy głos w Securitas jest ważny. Nasi pracownicy oraz zewnętrzni interesariusze zabierają zawsze, gdy jakakolwiek sytuacja jest niezgodna z naszymi wartościami i zagraża naszej reputacji. Securitas Integrity Line jest narzędziem służącym zgłaszaniu przypadków niezgodności.

W Securitas to ludzie nas wyróżniają. Jesteśmy dumni ze sposobu, w jaki reprezentują nasze wartości - czujność, uczciwość i uczynność  jednocześnie zapewniając bezpieczeńtwo ludzi i chroniąc mienie na całym świecie. Wartości Securitas definiują to, kim jesteśmy i są podstawą naszych decyzji.

Zgłaszanie nieoprawidłowości dostarcza nam informacji, których potrzebujemy, aby rozwiazywać zasygnalizowane problemy i zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości. Wierzymy również, że każdy powinien czuć się wystarczająco bezpiecznie, aby zabrać głos. Securitas Integrity Line to poufny system raportowania dla naszych pracowników i osób spoza organizacji.

 

Securitas Integrity Line

Jest to narzędzie służące rozwojowi kultury organizacyjnej, w której ludzie wiedzą, że ich głos jest słyszany i podejmowane są odpowiednie działania. Jeśli jesteś pracownikiem, partnerem, inwestorem lub innym interesariuszem powiązanym z Securitas i chcesz zgłosić przypadek niezgodności związany z naszą firmą, możesz poinformować nas za pośrednictwem Securitas Integrity Line. Platforma jest dostępna i monitorowana 24/7.

Securitas Integrity Line nie ma na celu zastąpienia odpowiedzialności kierownictwa. Zachęcamy do zgłaszania swoich wątpliwości lokalnemu działowi kadr, przedstawicielowi prawnemu lub menedżerowi, gdy tylko jest to możliwe.

Dodatkowe kanały zgłaszania nieprawidłowości

Jeśli mieszkasz w Ameryce Północnej lub Meksyku, dodatkowy kanał komunikacji jest dostępny za pośrednictwem infolinii Securitas:

· Stany Zjednoczone: 1-800-574-8637

· Kanada: 1-866-528-6556

· Securitas Transport Aviation Security: 1-855-249-5707

· Meksyk: +528000991170

Wszystkie zgłoszone przypadki niezgodności z wartościami i etyką Securitas, niezależnie od kanału zgłaszania nieprawidłowości, są badane i dokumentowane zgodnie z Polityką zgłaszania nieprawidłowości Securitas i lokalnymi przepisami.

Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.