Skip to main content

Zdalna i kompleksowa ochrona każdego obiektu

Zdalna ochrona obszarów peryferyjnych jest dedykowana do wszystkich rodzajów obiektów. Usługa wykorzystuje funkcje perymetrii, prealarmów, inteligentnej analizy obrazu i algorytmu zachowań behawioralnych. Usługa pełni funkcje prewencyjne zapobiegając eskalacji incydentów w sytuacje zagrażające bezpieczeństwu.

Jak działa ochrona perymetryczna

 • 1. Kamery, analiza obrazu, termowizja

  Obiekt wyposażony jest w system zabezpieczeń, czujniki i kamery z funkcją inteligentnej analizy obrazu i termowizji połączonych z Securitas Operations Center (SOC). Opcją jest instalacja systemu głośników.

 • 2. Weryfikacja

  Kamery automatycznie wykrywają potencjalne zagrożenie, analizują je na podstawie zdefiniowanych kryteriów i algorytmów zachowań behawioralnych osób, pojazdów, zwierząt i obiektów. System klasyfikuje zdarzenia jako niezagrażające bezpieczeństwu oraz potencjalnie niebezpieczne.

 • 3. Perymetria

  Linie perymetryczne wokół obiektu tworzą wirtualne, dodatkowe ogrodzenie obiektu. Przekroczenie linii wywołuje prealarm w Securitas Operation Center. System nagłośnienia umożliwia komunikację z intruzem w czasie rzeczywistym.

 • 4. Reakcja

  Operator SOC otrzymuje informację o zweryfikowanym prealarmie, łączy się z obiektem za pomocą kamer, weryfikuje przyczynę wzbudzenia alarmu i podejmuje odpowiednie działania.

Kobieta pracuje przy laptopie.
Jestem:

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.