System Kontroli Dostępu

Securitas oferuje różne systemy kontroli dostępu dostosowane do oczekiwań chronionego obiektu. System jest elementem szeregu elektronicznych systemów zabezpieczeń technicznych, służy do zarządzania ruchem osób i pojazdów w obszarze chronionym, kontroluje dostęp do poszczególnych stref i rejestruje przebywające w nich osoby.

Oprogramowanie dobierane jest indywidualnie dla każdego obiektu. Oferujemy kompletne rozwiązania, wsparcie techniczne na każdym etapie wdrożenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. System kontroli dostępu pozwala znacznie podnieść poziom bezpieczeństwa obiektu, ograniczyć dostęp osób nieuprawnionych oraz obniżyć koszty ochrony fizycznej. Informacje o osobach przebywających w obiekcie są dostępne na bieżąco co znacznie usprawnia ewakuację.

 

Formularz kontaktowy
*
*
*

Prosimy o wybranie usług, którymi jesteście Państwo zainteresowani

*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.