Systemy CCTV

System Telewizji Dozorowej (CCTV) jest powszechnie stosowaną formą zabezpieczeń w obiektach przemysłowych, handlowych, biurowych, logistycznych oraz wśród Klientów indywidualnych. System telewizji dozorowej może być autonomicznym systemem lub częścią składową wielu systemów bezpieczeństwa. Zintegrowany z systemem sygnalizacji pożarowej oraz SSWiN umożliwia wczesną i prawidłową reakcję służb ochrony.

Securitas projektuje, instaluje oraz integruje systemy CCTV, w zależności od ich przeznaczenia, opierając się o rozwiązania takich liderów rynku w tym zakresie jak: Axis, Bosch, Samsung, UTC, Hikvision. Kontrolujemy prawidłowe działanie systemów, zapewniając okresowe konserwacje oraz serwis urządzeń i sieci, zarówno w okresie gwarancji jak i w kolejnych latach użytkowania.

Zalety stosowania systemów CCTV

  • Znaczący spadek kradzieży w obiektach z systemem CCTV
  • Obserwacja i zapis obrazu
  • Obserwacja obiektu z dowolnego miejsca przy użyciu urządzenia z dostępem do internetu
  •  Łatwość przechowywania danych i ich przeglądania
  • Identyfikacja osób przebywających w miejscach o ograniczonym dostępie
  • Aktywacja alarmu w momencie rejestracji ruchu wybranej kamery
  • W przypadku popełnienia przestępstwa nagranie może stanowić materiał dowodowy.
Formularz kontaktowy
*
*
*

Prosimy o wybranie usług, którymi jesteście Państwo zainteresowani

*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.