Zabezpieczenia techniczne

Techniczne środki zabezpieczeń stanowią jedno z kluczowych ogniw systemów bezpieczeństwa obiektów. Ich właściwy dobór, odpowiednia konfiguracja oraz efektywne wykorzystanie pozwala na znaczną redukcję kosztów bezpieczeństwa obiektu, zapewniając jednocześnie wysoki poziom ochrony.

Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania techniczne dedykowane do potrzeb i specyfiki segmentów Klientów. Wykonane projekty oraz instalacje w licznych obiektach bankowych, handlowych, przemysłowych, biurowych oraz centrach logistycznych pozwoliły nam na stworzenie wyspecjalizowanych zespołów inżyniersko-instalacyjnych.

Właściwe zaprojektowanie profesjonalnego systemu ochrony technicznej wymaga indywidualnej analizy zagrożeń wynikających z charakteru prowadzonej działalności, topografii terenu, rozmiaru i kształtu infrastruktury oraz z opracowaniem odpowiednich założeń projektowych.

Oferujemy:

  • ocenę poziomu istniejących zabezpieczeń technicznych
  • projektowanie zabezpieczeń technicznych
  • instalację i integrację systemu CCTV, SSWiN, Kontrola Dostępu
  • serwis i konserwację zabezpieczeń technicznych.
Formularz kontaktowy
*
*
*

Prosimy o wybranie usług, którymi jesteście Państwo zainteresowani

*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.