System Vision

VISION jest autorskim projektem Securitas i stanowi nowatorskie narzędzie wsparcia systemów bezpieczeństwa oraz obsługi chronionych obiektów. Daje możliwość zdalnej koordynacji ochrony wielu obiektów jednocześnie. Ze względu na bardzo szerokie możliwości systemu, jest on dedykowany głównie Klientom sieciowym, ale znajduje zastosowanie w każdym obiekcie.

VISION jest otwartą platformą do zarządzania system bezpieczeństwa obejmującą:

  • Ochronę fizyczną
  • Zabezpieczenia techniczne
  • Ochronę przeciwpożarową.

System daje możliwość stałej koordynacji ochrony wielu obiektów z dowolnego miejsca przy użyciu komputera lub telefonu z dostępem do internetu. Zapewnia zdalny dostęp do systemu ochrony w czasie rzeczywistym z możliwością generowania raportów obejmujących różne przedziały czasowe. System jest aktywną aplikacją, która automatycznie dokonuje aktualizacji. Obecnie platforma VISION posiada już ponad tysiąc wdrożeń w kilkunastu krajach Europy, z czego ponad 100 w Polsce.

Formularz kontaktowy
*
*
*

Prosimy o wybranie usług, którymi jesteście Państwo zainteresowani

*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.