Skrytki elektroniczne

Elektroniczne skrytki są alternatywną propozycją dla sejfów, a ich celem jest zabezpieczenie i przechowywanie wartościowych przedmiotów. Rozwiązanie jest bardzo bezpieczne, a zarazem przyjazne użytkownikom. Oferujemy możliwość połączenia skrytek elektronicznych z depozytorami kluczy w ramach jednej aplikacji i jednego systemu informatycznego.

 

  • Dostęp do skrytek zabezpieczony jest zamkiem elektromagnetycznym z identyfikacją RFID (lub bez identyfikacji) oraz aplikacją obsługującą dostęp do zawartości skrytki.
  • Skrytki mogą być elementem depozytora kluczy bądź samodzielną szafą wolnostojącą.
  • Drzwi skrytek wyposażone są w zamek elektromagnetyczny RFID bądź w brelok SafeKey, który umożliwia zamknięcie, otwarcie lub zablokowanie drzwiczek po poprawnym zalogowaniu się użytkownika do systemu.
  • Dostęp do poszczególnych kluczy i skrytek wewnątrz sejfu, zabezpieczony jest technologią zamków w systemie RFID.
  • Sejf jest wykonany z materiałów gwarantujących maksymalny stopień bezpieczeństwa.
  • System zdalnej i w pełni intuicyjnej obsługi, daje możliwość zarządzania dostępem oraz wszelkiego rodzaju funkcjami sejfu bez względu na jego lokalizację (zarządzanie sieciowe).
Formularz kontaktowy
*
*
*

Prosimy o wybranie usług, którymi jesteście Państwo zainteresowani

*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.