Zdalny monitoring wizyjny

Zdalny monitoring wizyjny jest ekonomiczną i jednocześnie bardzo skuteczną formą ochrony. Znajduje zastosowanie nie tylko wśród klientów biznesowych, ale również u klientów indywidualnych szukających taniej, ale skutecznej formy zabezpieczenia domów i mieszkań.

  • Co to jest zdalny monitoring wizyjny?

Zdalny monitoring wizyjny to system kamer wykorzystujący możliwości inteligentnej analityki obrazu i będący uzupełnieniem systemu zabezpieczeń zainstalowanych w monitorowanym obiekcie. Zdalny monitoring umożliwia operatorowi SOC obserwację obrazu z kamer i odpowiednią reakcję juz w momencie poprzedzającym wystapienie sytuacji będącej zagrożeniem. Otrzymujemy alarm juz w momencie zbliżania się intruza do granicy posesji, a nie w momencie włamania. Zdalny monitoring wizyjny pozwala na bieżąco kontrolować stan bezpieczeństwa i  zapewnia rejestrację wszystkich zdarzeń, które wywołały alarm.

  • Jakie są formy zdalnego monitoringu wizyjnego?

Wideo nadzór - monitoring prowadzony stale.
Wideo weryfikacja - monitoring prowadzony w momencie otrzymania sygnału alarmowego.
Wirtualny Patrol - monitoring prowadzony w określonym czasie ukierunkowany na weryfikacje wskazanych przez klienta obszarów i procesów. 

  • Jakie są zastosowania zdalnego monitoringu wizyjnego?

Zdalny monitoring wizyjny jest wykorzystywany do optymalizacji procesów biznesowych oraz jest  skuteczną i nowoczesną formą ochrony.

 

Formularz kontaktowy
*
*
*

Prosimy o zaznaczenie usług, kórymi jesteście Państwo zainteresowani

*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.