Securitas security Vienna

Konsulting

Świadczymy usługi konsultingowe w zakresie tworzenia systemów zarządzania bezpieczeństwem. Tworzenie systemu to przede wszystkim opracowanie polityki bezpieczeństwa, audytu, procedur ochrony oraz modyfikacja związanych z bezpieczeństwem procedur operacyjnych Klienta.

Stan bezpieczeństwa podlega takim samym dynamicznym oddziaływaniom środowiska jak całe przedsiębiorstwo, dlatego opracowujemy i modyfikujemy procedury oceny stanu bezpieczeństwa przedsiębiorstwa w oparciu o międzynarodowe standardy oraz własne autorskie narzędzia. Zrealizowane przez nas projekty wielokrotnie potwierdziły skuteczność rekomendowanych rozwiązań.

Współpracujemy z Seccredo AB, zależną w całości spółką Securitas. Seccredo AB jest jedną z wiodących firm doradczych prowadzących działalność w zakresie bezpieczeństwa, zarządzania kryzysowego i ryzyka. Głównym celem jest optymalizacja zarządzania ryzykiem. Wiecej informacji

Formularz kontaktowy
*
*
*

Prosimy o wybranie usług, którymi jesteście Państwo zainteresowani

*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.