Skip to main content

Nasz cel

Entreprises et autorites Securitas Belgium

Wszyscy w Securitas rozumiemy i utożsamiamy się z naszym celem: POMAGAMY CZYNIĆ TWÓJ ŚWIAT BEZPIECZNIEJSZYM MIEJSCEM. Dzięki temu możemy razem, każdego dnia i na całym świecie wykonywać z zaangażowaniem swoją pracę, tworzyć dobre relacje z Klientami i współpracownikami oraz kształtować wyjątkową kulturę Securitas.

Nasze wartości

Pomagamy czynić TWÓJ ŚWIAT bezpieczniejszym miejscem

Nasz cel łączy 370 000 osób z 57 krajach świata w silny, globalny zespół. Bohaterowie Securitas każdego dnia zakładają mundury i z dumą wykonują swoją pracę, realizują nasz cel. Od Szwecji po Singapur, przez Polskę, Securitas świadczy swoje usługi dzięki wykwalifikowanym Pracownikom Ochrony. Twoje bezpieczeństwo jest powodem, dla którego istnieje Securitas. Poznaj Therese, Faizal'a, Crystal i Cristian i dowiedz się, jak pomagamy czynić Twój świat bezpieczniejszym miejscem.

We help make YOUR WORLD a safer place

W Securitas jesteśmy dumni z naszej historii, celu oraz wartości. Uczciwość, Czujność, Uczynność to wartości, którymi się kierujemy dążąc do celu jakim jest: Pomagamy czynić Twój świat bezpieczniejszym miejscem.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.