Grupa Securitas

Securitas AB jest światowym liderem w branży ochrony. Misją Securitas jest zapewnienie bezpieczeństwa gospodarstwom domowym, miejscom pracy i lokalnym społecznościom, a naszym celem jest dostosowanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa do indywidualnych potrzeb Klientów.

Dane liczbowe

Grupa Securitas zatrudnia ponad 370 000 pracowników i prowadzi działalność na 57 rynkach świata. Obsługujemy 150 000 klientów (wyłączając klientów korzystających tylko z usług monitoringu), z czego 150 są to klienci globalni. W 2019 roku całkowita sprzedaż Grupy Securitas wyniosła 110 899 milionów koron szwedzkich, a wynik operacyjny 5 738 milionów koron szwedzkich.

Organizacja

Securitas prowadzi działalność w Ameryce Północnej i Łacińskiej, Azji, Afryce, Europie i na Bliskim Wschodzie w ramach trzech dywizji

Giełda

Spółka Securitas AB jest notowana na giełdzie OMX Nordic Exchange Stockholm od 1991 roku. Dowiedz się wiecej o notowaniu Securitas AB na giełdzie.

Annual and Sustainability Report 2019

Zapraszamy do zapoznania się z Securitas Annual and Sustainability Report 2019.
Wersja skrócona online
Wersja pdf

Formularz kontaktowy
*
*
*
*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.