Strategia Securitas

Securitas jest liderem w zakresie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa. Głównym obszarem naszej działalności są zintegrowane systemy bezpieczeństwa, wyspecjalizowana ochrona fizyczna stała i doraźna oraz monitoring i usługi doradcze.

Budowanie silnych relacji z Klientami

Zachowanie silnej pozycji w branży wymaga od nas dostarczania produktów o najwyższej jakości. W naszym odczuciu oznacza to nieustanne podnoszenie jakości usług i kreowanie dodatkowych korzyści dla Klientów dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dzięki temu udaje nam się budować silne i długoterminowe relacje z Klientami.

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa
i technologii

Wspólnie z Klientami opracowujemy optymalne i ekonomiczne rozwiązania, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb. Kluczowym jest zdefiniowanie odpowiednich proporcji pomiędzy obszarem działań ochrony fizycznej stałej, doraźnej oraz nowoczesnych technologii, którymi dysponujemy.

Zwiększanie ogólnoświatowego zasięgu

Istotną częścią naszej długofalowej strategii jest zwiększanie ogólnoświatowego zasięgu. Dążymy do  utrzymania silnej pozycji w branży oraz nieprzerwanej obsługi naszych globalnych Klientów.

Formularz kontaktowy
*
*
*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.