Strategia Securitas

Strategia Securitas opiera się na realizacji naszego celu "Czynimy Twój świat bezpieczniejszym miejscem". Zapewniamy bezpieczeństwo oferując zintegrowane systemy bezpieczeństwa, wyspecjalizowaną ochronę fizyczną stała i doraźną, monitoring oraz usługi doradcze.

Budowanie silnych relacji z Klientami

Pozycja lidera w branży bezpieczeństwa wymaga od nas dostarczania produktów najwyższej jakości. W naszym odczuciu oznacza to nieustanne podnoszenie jakości usług i oferowanie dodatkowych korzyści dla Klientów dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dzięki temu budujemy silne i długoterminowe relacje z Klientami.

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i technologii

Wspólnie z Klientami opracowujemy optymalne i ekonomiczne rozwiązania. Kluczowym jest zdefiniowanie odpowiednich proporcji pomiędzy obszarem działań ochrony fizycznej stałej, doraźnej oraz nowoczesnych technologii.

Zwiększanie ogólnoświatowego zasięgu

Istotną częścią naszych działań jest zwiększanie ogólnoświatowego zasięgu. Dążymy do utrzymania silnej pozycji w branży oraz długofalowej obsługi globalnych Klientów.

Formularz kontaktowy
*
*
*
*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.