Securitas Operation Center

Securitas Operation Center (SOC) jest zaawansowanym technologicznie centrum monitoringu wyspecjalizowanym w monitorowaniu obiektów stałych, ruchomych oraz monitoringu wideo. Wykorzystanie najnowszych technologii pozwala na skuteczną weryfikację zagrożeń, podejmowanie odpowiednich działań oraz eliminowanie fałszywych alarmów.

  • Wielokanałowa łączność
  • Kilka źródeł zasilania awaryjnego
  • Zautomatyzowane zabezpieczenia antyprzepięciowe
  • Zdublowane urządzenia
  • Zapasowa stacja działająca w innej lokalizacji stanowi zabezpieczenie na wypadek sytuacji ekstremalnych.

Aplikacja do sterowania systemami nadzoru i zarządzania sytuacjami kryzysowymi umożliwia odbieranie i przetwarzanie sygnałów z central stacjonarnych oraz pozycjonowanie w systemach GPS obiektów ruchomych takich jak pojazdy, łodzie, sprzęt budowlany itp.

Automatyczne monitorowanie podstawowe parametrów takich jak brak zasilania, sprawność akumulatorów, łączność pomiędzy użytkownikiem i stacją zbiorczą. Jednocześnie istnieje możliwość śledzenia czasu załączenia i wyłączenia systemu w monitorowanym obiekcie.

 

Formularz kontaktowy
*
*
*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.