Badanie Opinii Securitas, 5-21 marca br.

W marca 2018 roku odbyło się po raz piaty Badanie Opinii Securitas. Jest to cykliczny projekt prowadzony przez Grupę Securitas od 2009 r. Badanie to okazja do przekazania spostrzeżeń i sugestii, dzięki którym Securitas stanie się atrakcyjniejszym miejscem pracy. Badanie jest anonimowe.

Celem Badania Opinii Securitas jest umożliwienie pracownikom przedstawienie swoich ocen i opinii w kluczowych kwestiach odnoszących się m.in. do warunków pracy, szkoleń, relacji z kolegami i przełożonymi, współdziałania z klientami, motywacji, zaangażowania i wartości, jakimi kieruje się Securitas. Jest to sposobność do zaprezentowania swojego głosu w ważnych sprawach pracowniczych, której nie oferują, w takiej formule, inne firmy ochrony w Polsce.
Łukasz Koch, Dyrektor Zasobów Ludzkich

W pracy spędzamy 1/3 naszego życia, chcemy, aby nasze miejsce pracy było nie tylko miejscem, w którym „zarabiamy na życie”, ale również aby kojarzyło się z godnymi warunkami pracy i z odpowiednią atmosferą. Powinno być miejscem, do którego wracamy z przyjemnością. Wszyscy mamy tego świadomość i dokładamy wszelkich starań, żeby Securitas był właśnie takim miejscem. Dlatego warto wziąć udział w Badaniu Opinii Securitas.
Grzegorz Świniarski, Dyrektor Regionalny – Wschód

Badanie Opinii Securitas jest wyjątkowe w branży ochrony i stanowi prawdziwy powód do dumy. Securitas nie tylko pyta o opinię pracowników, ale również wprowadza działania korygujące adekwatne do otrzymanych wyników badania. Hasło You Make the Difference, które znane jest 335 000 pracownikom na całym świecie to nie slogan. To pracownicy tworzą Securitas i dlatego opinia pracowników jest dla nas istotna.
Mariusz Płaziński, Dyrektor Regionalny – Południe

Jesteś pracownikiem Securitas? Masz pytania dotyczące Badania Opinii Securitas? Zadzwoń do nas.

Główny koordynator Badania Opinii Securitas
Natalia Jaszczuk, tel. 224570793