vaktare plastrar om ett barn

Odpowiedzialność

Naszym celem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów i usług. Jesteśmy firmą transparentną, dbamy o rozwój naszych pracowników, a wszelkie aspekty naszej działalności realizujemy zgodnie z Kodeksem Wartości i Etyki Securitas oraz zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasza odpowiedzialność

Społeczna odpowiedzialność biznesu stanowi integralną część naszej codziennej pracy. Usługi z zakresu bezpieczeństwa świadczone przez Securitas zapewniają korzyści w sferze społecznej oraz finansowej. Beneficjentami są nie tylko nasi Klienci. Dbamy o bezpieczeństwo umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstw oraz społeczności. Zapewniamy bezpieczeństwo ludziom, którzy wykonują swoje zawodowe obowiązki i wchodzą w interakcje z naszymi Klientami. Rozwijamy również usługi specjalistyczne podnoszące skuteczność działania naszych Klientów. Prowadzimy działalność w sposób zrównoważony, co stanowi fundament  długofalowego rozwoju. Prowadzona przez Securitas działalność jest zrównoważona nie tylko pod względem finansowym, ale także społecznym i ekologicznym.

Zrównoważone działania

Securitas prowadzi działalność w 55 krajach i zatrudnia ok. 345 000 pracowników na całym świecie. Oferujemy usługi o wysokiej jakości, bycie odpowiedzialnym pracodawcą jest naszym priorytetem, a nasze działania prowadzimy w sposób etyczny, biorąc po uwagę ich wpływ na środowisko. Jest to warunek konieczny zrównoważonego rozwoju we wszystkich obszarach naszej działalności.

W celu utrzymania i promowania wysokich standardów etycznych opieramy się na wytycznych zawartych w Kodeksie Wartości i Etyki Securitas. Usługi świadczymy zgodnie z wytycznymi polityki antykorupcyjnej oraz regulacją dotyczącą emisji spalin samochodów użytkowanych przez Securitas. Securitas jest spółką odpowiedzialną, rzetelną i działającą w sposób przejrzysty. Jesteśmy zwolennikami stałego dialogu z naszymi partnerami, począwszy od Klientów, aż po dostawców i podmioty odpowiedzialne za podejmowanie decyzji politycznych.

Zrównoważony rozwój

Securitas nieustannie usprawnia działania na rzecz zrównoważonego rozwoju
i komunikacji, m.in. opracowując raport dotyczący zrównoważonego rozwoju, zgodnie z wytycznymi Globalnej Inicjatywy Sprawozdawczej (GRI).

Kodeks Etyki i Wartości Securitas

Formularz kontaktowy
*
*
*
*

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.