Specjalista ds. zabezpieczeń techniczych

Częstochowa
2023-12-07

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Opis oferty pracy

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH

Zadania Pracownika:

  • projektowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych w obiektach na terenie kraju,
  • przygotowywanie kosztorysów i ofert,
  • nadzór nad realizacją i udział w odbiorach prowadzonych inwestycji,
  • kontrola kosztów prowadzonych inwestycji,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem w sprawności elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • programowanie systemów CCTV wykorzystujących podstawowe i zaawansowane analityki obrazu, programowanie zdalne lub lokalnie,
  • integracja systemów SSWiN SKD z systemami CCTV, dobór właściwych urządzeń na potrzeby integracji,
  • konfiguracja routerów LTE / 5G,
  • częste wyjazdy na terenie kraju.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • pakiet szkoleń,
  • ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,
  • dofinansowanie do karnetów sportowych,
  • udział w wydarzeniach firmowych

Kwalifikacje

Oczekiwane doświadczenie i umiejętności:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących zabezpieczeń technicznych,
  • znajomość konfiguracji, budowy i administrowania sieciami TCP/IP,
  • doświadczenie w instalacji, konfigurowaniu i programowaniu systemów SSWiN i SKD
  • doświadczenie w instalacji, konfigurowaniu i programowaniu systemów CCTV wykorzystujących podstawowe i zaawansowane analityki obrazu,
  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Zabezpieczenia Technicznego (lub gotowość do jego uzyskania),
  • prawo jazdy kat B,
  • biegła znajomość programów typu CAD,
  • dobra komunikacja i organizacja pracy,
  • duże zaangażowanie w pracę i systematyczność,
  • elastyczność w dostosowywaniu się do zmian,
  • gotowość do pracy zdalnej i do pracy w terenie

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie z załączeniem CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.