Praktykant w Dziale Obsługi Klienta

Warsaw
2023-08-02

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki pracownikom oraz nowoczesnym zintegrowanym rozwiązaniom technologicznym.

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie telefonicznej i mailowej obsługi klienta,
  • przyjmowanie, ewidencjonowanie i właściwe przechowywanie dokumentacji,
  • administracja kontraktowa i dokumentowa na rzecz Klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • administrowanie danymi Klientów w wewnętrznych systemach CRM,
  • dbanie o zachowanie standardów obsługi Klienta.

Kwalifikacje

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • podstawowa znajomość MS Office,
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji formalnej (umowy, regulaminy, procedury etc.) oraz weryfikacji informacji w niej zawartych,
  • rzetelność i dokładność w obsłudze procesów wymagających wystandaryzowanych procedur działania.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta,
  • status studenta.

W zamian oferujemy

  • 3-6 miesięczny okres trwania praktyki,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • biuro w dogodnej lokalizacji,
  • dobra atmosfera pracy i wsparcie Zespołu.

Benefity

Dodatkowe informacje

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.