Pracownik Ochrony Ożarów Mazowiecki!

Ożarów Mazowiecki
2023-04-18

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.

Obecnie  poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownika Ochrony

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca co trzeci dzień
  • Kontrola ruchu osobowego
  • Obserwacja hali magazynowej przy pomocy kamer

Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • potrafiących pracować zespołowo,
  • sprawnych fizycznie,
  • posiadających doświadczenie w pracy zmianowej.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia miesiąca,
  • dofinansowanie do kart sportowych,
  • pełne umundurowanie.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.