Securitas tworzą jednostki

Z hasłem "You Make the Difference" czyli "Jednostka czyni różnicę" można się bardzo często spotkać w Securitas. Co ono oznacza? Można by odnieść wrażenie, że praca w Securitas opiera się wyłącznie na szybkim działaniu i refleksie, chodzi jednak o coś więcej.

Świadczy o tym na przykład historia  naszego pracownika ochrony, który zapobiegł kradzieży płyt CD z premierowymi nagraniami muzyki, udowadniając, że odpowiednia obserwacja i system kamer telewizji przemysłowej może uchronić Klienta przed  znacznymi stratami, nie tylko materialnymi.

Często pełnimy rolę oczu i uszu Klienta. Wiemy, że najlepiej radzić sobie z zagrożeniem nie dopuszczając do jego powstania.  W Securitas doceniamy takie inicjatywy i przyznajemy różne nagrody m.in. nagroda Pracownika Miesiąca, Pracownik Roku oraz wyróżnienie The Best Team dla  najlepszego zespołu ochrony w danym roku, aby wyrazić nasze uznanie dla ciężkiej pracy i codziennego poświęcenia.

W naszej pracy liczą się szczegóły. Większość ludzi nie zauważa bohaterskich działań podejmowanych każdego dnia. Nam jednak rzadko zdarza się je przeoczyć. Poczucie uczciwości naszych pracowników, chęć zapewnienia bezpieczeństwa, wiedza praktyczna zdobywana przez wiele lat na całym świecie definiuje to, czym jest Securitas.