Securitas security guard Amsterdam

Specjalista w dziale Księgowości

Do biura Securitas w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista w Dziale Księgowości

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • wsparcie techniczne i merytoryczne
  • pakier medyczny i ubezpieczenie NNW

Zakres obowiązków:

  • kontrola faktur kosztowych, księgowanie ich i dekretowanie
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • uzgadnianie zapisów na kontach analitycznych z kontami księgowości głównej
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentem
  • przygotowywanie danych do sprawozdań, analiz i raportów
  • udział w comiesięcznej weryfikacji raportów finansowych

Wymagania i kompetencje zawodowe:

  • wykształcenie wyższe - mile widziane o specjalności rachunkowość i finanse, staż pracy lub praktyki w dziale księgowości
  • podstawowe przygotowanie w  zakresie rachunkowości i księgowości,
  • mile widziana znajomość aplikacji księgowo-finansowych: JD Edwards, SAP
  • znajomość obsługi komputera, w tym obsługi pakietu MS Office

Wymagania osobowościowe:

  • dobra komunikacja i organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • systematyczność i terminowość
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • elastyczność w dostosowywaniu się do zmian
  • umiejętność pracy w dużym zespole
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w Grupie wielopodmiotowej

Oferta ważna do 30 sierpnia 2016

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv na adres anna.jaworska@securitas.pl wraz z klauzulą "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 21 oraz Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży przy ul. Nowa 3A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

Kontakt:
Dział Rozwoju i Szkoleń
Tel. (+48 22) 457 09 33
Fax (+48 22) 457 07 84
anna.jaworska@securitas.pl