Skip to main content

Systemy alarmowe dla Twojego domu i mieszkania

Bezpieczeństwo prywatnych domów, apartamentów i mieszkań to wyjątkowo istotny i newralgiczny obszar działań Securitas. Poczucie bezpieczeństwa i ochrona życia jest zawsze naszym priorytetem.

Przewodowe i bezprzewodowe systemy alarmowe

Oferujemy przewodowe i bezprzewodowe systemy alarmowe  służące zabezpieczeniu lokali usługowych, mieszkań, domów i posiadłości letniskowych. Systemy alarmowe wyposażone są w czujniki alarmowe, które wykrywają zagrożenia na wczesnym etapie, pozwalając nam na szybką reakcję.


Czujniki alarmowe

  • Czujnik zbicia szyby i drgań
  • Czujnik otwarcia drzwi i okna - sygnalizuje niepożądane otwarcie, a nawet uchylenie okna lub drzwi. Sygnał alarmowy jest wysyłany zanim intruz dostanie się do środka obiektu.
  • Czujnik gazu, dymu
  • Czujnik ruchu -  wykrywają ruch na podstawie detekcji promieniowania podczerwonego (czujki PIR) lub wykorzystując mikrofale (czujniki mikrofalowe). Do pomieszczeń o wysokim zagrożeniu włamaniem polecamy dualne czujki ruchu (PIR+MW).
  • Czujnik ruchu zewnętrznego
  • Czujniki niereagujące na ruch zwierząt domowych

 

Wideo domofon

Urządzenie umożliwia zdalne otwarcie drzwi lub bramy wjazdowej po wcześniejszej identyfikacji wizualnej osoby wchodzącej oraz komunikację głosową. Rozwiązanie eliminuje konieczność używania kluczy. Operator widzi i identyfikuje osobę wchodzącą lub wjeżdżającą i zdalnie otwiera wejście.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Dział Obsługi Klienta Securitas tel. 224570890

Image pour PME Securitas Belgium

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w formularzu przez Securitas Polska. Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 w celu marketingu usług własnych administratora danych. Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.