Skip to main content

Skrzaty Securitas

Społeczna odpowiedzialność biznesu, tak istotna dla zrównoważonego rozwoju, jest dla nas niezwykle ważna. W czasach, kiedy nasi pracownicy bezpośrednio odczuwają skutki pandemii, troska o poczucie bezpieczeństwa jest dla nas bardzo ważna.

Opublikowany
23 grudnia 2020 11:17
Skrzaty Securitas Polska

Po pierwsze pracownik

"Kiedy blisko 100 lat temu Erik Philip - Sorensen, budował fundamenty Securitas - jako przewodnie wartości przyjął Uczciwość, Czujność i Uczynność. Od zawsze otaczaliśmy szczególną troską naszych pracowników. Bez nich, ani wtedy ani dziś, nie moglibyśmy dbać o bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego wspieranie naszych pracowników jest dla nas niezwykle istotne" - Krzysztof Bartuszek, Prezes Securitas w Polsce. Jesteśmy ogromną, międzynarodową społecznością. Zatrudniamy obecnie ponad trzysta siedemdziesiąt tysięcy osób na świecie, w tym sześć tysięcy osób w Polsce. „Pomagamy czynić świat bezpieczniejszym miejscem” - to nasze motto, które realizujemy świadcząc wyspecjalizowane usługi ochrony dla naszych klientów korzystając z nowoczesnych technologii i rozwiązań, ale bezpieczeństwo w naszym rozumieniu ma wiele wymiarów i dotyczy także tych, którzy na co dzień zapewniają je klientom - naszych pracowników.

500 Skrzatów

W tym roku nasi klienci oraz przyjaciele otrzymali od nas niezwykłe prezenty - ręcznie wykonane przez rodzinę naszego wieloletniego pracownika - Bożonarodzeniowe Skrzaty. Ich produkcja trwała 10 miesięcy. W grudniu 500 Skrzatów wyruszyło z przesłaniem mówiącym, że wzajemna troska o bezpieczeństwo i pomaganie, to wartość bezcenna.

Media o Skrzatach
Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.