Skip to main content

Securitas smartGATE najbardziej innowacyjnym projektem roku

Miło nam poinformować, że Securitas smartGATE otrzymał wyróżnienie za najbardziej innowacyjny projekt z wykorzystaniem urządzeń Axis za rok 2020.

Opublikowany
11 października 2021 14:00

Innowacyjne rozwiązania to nasza specjalność. Wykorzystujemy dostępne technologie tworząc nowe rozwiązania optymalizujące bezpieczeństwo i działalność biznesową naszych klientów. Dodatkowo naszym celem jest dostarczanie rozwiązań przyjaznych i prostych dla użytkownika, dbamy również o nieskomplikowany proces instalacji.

Securitas smartGATE to nasze autorskie rozwiązanie dla klientów z branży logistyki. Powstało w wyniku naszej wieloletniej obsługi tej branży i wyjątkowo wnikliwej analizy biznesu. Securitas smartGATE to system automatycznego i zdalnego zarządzania ruchem kołowym. Rozwiązanie działa w oparciu o specjalnie stworzony algorytm i technologie optymalizujące proces kontroli i zarządzania ruchem kołowym. W porównaniu ze standardowym rozwiązaniem, Securitas smartGATE pozwala znacznie skrócić czas kontroli ruchu.

Wykorzystując różne rozwiązania dostarczyliśmy produkt, dzięki któremu obsługa całego procesu logistycznego, staje się prosta, szybka i niezawodna.

Efekty przerosły oczekiwania wszystkich uczestników procesu Securitas smartGATE – począwszy od kierowców przez pracowników logistyki, pracowników ochrony, planistów, menedżerów bezpieczeństwa aż po kierowników produkcji. Kilkukrotnie przyspieszyliśmy proces odprawy, zapewniając właściwe metody komunikacji. Uzyskaliśmy skuteczność automatyzacji na poziomie ponad 99%. Zwiększyliśmy poziom bezpieczeństwa, eliminując błędy ludzkie i tworząc przejrzysty system automatycznego raportowania. Wykorzystując moc danych zbieranych przez Securitas smartGATE, dostarczyliśmy możliwość tworzenia wzorców dla poszczególnych zdarzeń oraz wykonywania dla nich predykcji. A to wszystko w ramach rozwiązania, które można uruchomić w kilka dni.

 

Securitas smartGATE

Po zalogowaniu do systemu Securitas smartGATE, pracownik logistyki wprowadza dane awizacji transportu. Szczegóły zlecenia, takie jak numery rejestracyjne, dzień i godzina dostawy i zlecenia automatycznie otrzymuje firma spedycyjna oraz pracownik ochrony Securitas. Securitas smartGATE umożliwia zarządzanie parkiem logistycznym, zakładem produkcyjnym i innymi miejscami, gdzie prowadzona jest kontrola ruchu w oparciu o listy awizacyjne.

Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.