Skip to main content

Securitas przejął firmę z branży przeciwpożarowej w Danii

Securitas, wiodący na świecie partner w zakresie inteligentnych usług ochronnych, przejął Dansk Brandteknik A/S, wiodącą duńską firmę zajmującą się ochroną przeciwpożarową, bezpieczeństwem oraz prowadząca szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w Danii.

Opublikowany
22 lutego 2021 14:20

Przejęcie umacnia pozycję Securitas w Danii i jest zgodne ze strategią Grupy Securitas polegającej na podwojeniu sprzedaży rozwiązań zabezpieczeń technicznych i elektronicznych do 2023 r.

Firma Dansk Brandteknik jest obecna na terenie Danii, zatrudnia 40 pracowników oraz posiada portfolio 7 500 klientów biznesowych, głównie z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

Peter Karlströmer, Prezes Dywizji Security Services Europe: „Witamy zespół Dansk Brandteknik w Securitas i cieszymy się z pespektywy współpracy. Firma Dansk Brandteknik to jeden z najsilniejszych graczy w swojej branży, sprzedający produkty i usługi pakietowe, doskonale wpisujące się w strategię Securitas, polegającą na świadczeniu usług bezpieczeństwa w postaci rozwiązań solutions. Możemy teraz połączyć technologię przeciwpożarową i konsulting w ramach naszego portfolio produktów, co jest szczególnie istotne dla obszaru MŚP. Z tej oferty skorzystają również nasi więksi klienci biznesowi”.

Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.