Skip to main content

Securitas Polska otrzymała Orła Ochrony 2022

Z ogromną przyjemnością informujemy, że po raz czwarty otrzymaliśmy wyróżnienie Orła Ochrony

Opublikowany
25 lutego 2022 09:58

Orły Ochrony to prestiżowy plebiscyt branżowy wyróżniający według internetowych opinii i ocen klientów najlepsze firmy z branży bezpieczeństwa.

Tą wyjątkową nagrodą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy na rynku, liderzy w branży, aktywnie stawiający na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na wysoką jakość usług i zadowolenie klientów.

Jesteśmy zaszczyceni otrzymując po raz czwarty tak wysoką punktację od naszych partnerów biznesowych – Mariusz Płaziński, Dyrektor Regionalny w Securitas Polska. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie potwierdzające pozycję lidera na rynku bezpieczeństwa. Będziemy kontynuować politykę długoterminowych relacji partnerskich, które są zawsze podstawą naszej współpracy. Należymy do międzynarodowej Grupy Securitas, działającej na 48 rynkach świata. To daje nam ogromny potencjał, wiedzę i doświadczenie, ale oprócz technologii i nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes naszych klientów, wyróżniają nasz ludzie. To wszystko razem tworzy długoterminową i pozytywną relację biznesową wysoko ocenianą przez naszych klientów. Zapraszamy do współpracy w zakresie ochrony fizycznej, zdalnego monitoringu wizyjnego, usług patroli, audytów, zabezpieczeń technicznych.

Securitas Polska otrzymała wyróżnienie Orły Ochrony w 2019, 2020, 2021 i 2022 roku.

Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.