Skip to main content

Securitas partnerem projektu "Drugie życie krawata"

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem projektu „Drugie życie krawata” organizowanego przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Opublikowany
02 sierpnia 2022 14:03

Drugie życie krawata to projekt, którego celem jest promowanie postaw proekologicznych, edukacja na temat idei gospodarki w obiegu zamkniętym, w tym ZERO WASTE oraz wsparcie potrzebujących dzieci.

Zasady eko-wyzwania do którego dołączyły wszystkie biura Securitas w Polsce są proste - zbieramy niepotrzebne krawaty, apaszki i biżuterie, a następnie przekażemy je głównemu organizatorowi - Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Uczelnia zorganizuje warsztaty upcyklingu, czyli przetwarzania przedmiotów pod okiem artystów, którzy nadadzą niepotrzebnym lub uszkodzonym rzeczom drugie życie, podnosząc ich wartość, a przede wszystkim zapobiegając przekształceniu ich w śmieci.

W grudniu odbędzie się gala charytatywna, podczas której w trakcie aukcji licytowane będą wykonane przedmioty na rzecz wsparcia potrzebujących dzieci.

 

Z ogromną radością zaangażowaliśmy się w projekt „Drugie życie krawata”, takie akcje są skrojone na miarę naszych wartości (Czujność, Uczynność, Uczciwość) i naszego celu: „Pomagamy czynić świat bezpieczniejszym miejscem”. Bezpieczeństwo to oczywiście integralna część naszej strategii, którą realizujemy również w zakresie zrównoważonego działania w obszarze ekologii. Celem projektu oprócz edukacji i wspierania działań zero waste jest pomoc tym, którzy tego potrzebują. I to właśnie najbardziej lubimy robić – pomagać. Razem z WSFIZ w BIAŁYMSTOKU, Business Club MBA WSFIZ i innymi uczestnikami akcji staliśmy się liderami eko zmian, ale co równie ważne i satysfakcjonujące – pomagamy potrzebującym. W tym przypadku dzieciom, bo to one są finalnymi beneficjentami wspólnego działania. Ogromne słowa uznania i podziękowania dla wszystkich uczestniczących w przedsięwzięciu, razem możemy więcej. - Marek Skowronek, COO, Członek Zarządu Securitas.

 

Zbiórkę prowadzimy do 31 października.

 

Serdecznie zapraszamy!

Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Formularz kontaktowy

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.