Skip to main content

Securitas w kapitule Polish Contact Center Awards (PCCA)

Miło nam poinformować, że Aleksandra Żuk - Menedżer Działu Obsługi Klienta Securitas, po raz kolejny została członkiem kapituły najważniejszego konkursu w obszarze zdalnej komunikacji z klientami - Polish Contact Center Awards (PCCA).

Opublikowany
03 sierpnia 2022 07:54

8 czerwca 2022 roku w Garnizonie Sztuki odbył się Polish Contact Center Awards (PCCA). W jury konkursu po raz trzeci zasiadła Aleksandra Żuk recenzując prace w kategoriach biznesowych konkursu związanych z projektami i zarządzaniem oraz w kategoriach osobowych, oceniających skuteczność, jakość i innowacyjność pracy zespołów i menedżerów z obszaru CC. Do kapituły konkursu zapraszani są wyłącznie branżowi eksperci z szerokim doświadczeniem zawodowym, dzięki czemu wydarzenie prezentuje wysoki standard merytoryczny i obiektywizm rozstrzygnięć.

Udział w konkursie Polish Contact Center Awards to nagroda sama w sobie, zarówno dla uczestników, jak i osób zaangażowanych w organizację tego przedsięwzięcia. Wydarzenie reprezentuje najwyższy poziom tworzony przez ludzi, dla których doskonałość w obsłudze klienta oraz promocja najlepszych rynkowych standardów są celami nadrzędnymi. Uczestnictwo w pracach jury to dla mnie zawodowa radość czerpania z dotychczasowego doświadczenia, niepowtarzalna okazja do uczenia się od najlepszych i duma z promocji najlepszych osiągnięć branży Security reprezentowanych przez Securitas Polska & Securitas Services - Aleksandra Żuk, Menedżer Działu Obsługi Klienta w Securitas.

 

W tym roku Aleksandra Żuk reprezentowała spółki Securitas Polska i Securitas Services nie tylko jako juror, ale również jako gość specjalny Gali i razem z Grzegorzem Pęciakiem - Dyrektorem Zarządzającym w firmie Simio Polska, wręczała nagrody laureatom konkursu w kategoriach:

  • Najlepszy zespół konsultantów CC (zwycięzca: mBank, wyróżnienie: Bank Millennium),
  • Najlepszy zespół wspierający działalność CC (zwycięzca: Bank Millennium, wyróżnienie: mBank S.A.),
  • Technologia wspierająca działalność CC (zwycięzca: PKO Bank Polski, wyróżnienie: PZU),
  • Wewnętrzne doskonalenie organizacji (wyróżnienie: mBank S.A.).

 

Konkurs PCCA organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB jako nowa odsłona połączonych konkursów Złota Słuchawka (organizowany od 1998 roku konkurs branżowy kategorii biznesowych, projektowych, zespołowych i menedżerskich) oraz Telemarketer Roku (organizowany od 2008 roku konkurs oceniający osobowości w różnych kategoriach zdalnego kontaktu z klientem). Zwieńczeniem konkursu jest uroczysta Gala wręczenia nagród dla firm i osób reprezentujących najwyższy standard obsługi oraz prekursorów nowych rozwiązań.

 

Więcej informacji o konkursie znajdziecie Państwo na stronie: www.pcca.pl.

Kobieta i mężczyzna pracują przy laptopie.

Państwa dane będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

An error has occurred while getting captcha image
Przepraszamy, nasza strona nie obsługuje tej przeglądarki. Prosimy skorzystać z przeglądarki chrome, safari, firefox lub edge.